Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 27 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
На Роменщині відкрито Центр обслуговування платників податків
09.08.2012

РомниОдним із пріоритетів у роботі податкової служби є формування нової податкової культури, індивідуальний підхід до кожного платника податків та зміна відносин між податковою службою і бізнесом. Перетворення податкової служби в сервісну організацію супроводжується відкриттям сервісних центрів для платників податків.

 Нещодавно гостинно відкрив свої двері ще один сервісний Центр в Сумській області. Для обслуговування близько 4 тисяч платників податків відкрито Центр обслуговування платників податків у Роменській об’єднаній державній податковій інспекції.

Ромни„У цьому році податкова служба проходить важливі зміни, які в першу чергу мають стати позитивно-відчутними для платників податків. Важливими є передумови змін. Для   Роменської інспекції показовим є те, що 99% платежів у минулому та цьому році сплачені до Зведеного бюджету платниками Роменського регіону, Недригайлівського та Липоводолинського районів добровільно. У більшості випадків інспекція не вдавалась до примусових заходів впливу. Саме збільшення рівня добровільної сплати податків лежить в основі нашого нового девізу: „Від фіскального органу до сервісної служби”. Сповідуючи саме таку місію, ми змінюємо підходи в нашій роботі, які базуються сьогодні на двох основних принципах:

-   ми вважаємо, що більшість наших клієнтів – платників працюють чесно і ми довіряємо їм;

-    ми прагнемо допомагати тим клієнтам, які цього потребують і невпинно переслідуємо тих, хто порушує податкове законодавство”, - зазначив начальник Роменської ОДПІ Олексій Вікторович Полив’яний під час урочистого відкриття.

РомниПриміщення центру обладнане за прогресивними технологіями, воно складається із трьох секцій: видачі довідок та дозвільних документів, приймання податкової звітності та вхідної кореспонденції, та обслуговування платників податків. Крім того, сервісний центр обладнаний сектором очікування із плазмовим екраном для трансляції важливої інформації, а також куточками платників податків, де можна отримати найсвіжішу інформацію.

"У центрі все сплановано для зручності платника - консультації фахівців, швидке обслуговування, кваліфікована допомога. Однак головним є те, що перелік цих послуг буде постійно розширюватися в залежності від потреб та побажань наших платників податків. Ми зробимо все залежне від нас, щоб вони відчували, що їх сприймають як громадян, які своєю працею створюють благополуччя держави", - розповів під час огляду Центру начальник Роменської ОДПІ Олексій Вікторович .

Наприкінці зібрання Олексій Полив’яний привітав присутніх з відкриттям Центру та висловив впевненість, що клієнти Центру гідно оцінять зусилля податкової служби по створенню для них максимально комфортних умов, та вчасно і в повному обсязі сплачуватимуть податки до бюджетів.

 
Роменська ОДПІ
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa