Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 20 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
НАЗУСТРІЧ ПІДПРИЄМЦЮ: Запрошуємо на навчання
10.08.2012
 

До 25 серпня 2012 року Сумська регіональна робоча група Міжнародного центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва проводить набір підприємців для 10 місячного навчання (очно-заочної модульної форми) у вищих навчальних закладах з отриманням диплому спеціаліста за напрямами "Економіка і підприємництво" та "Менеджмент" за рахунок коштів державного бюджету. (Витрати на проїзд, проживання та харчування беруть на себе суб’єкти підприємницької діяльності, де працюють спеціалісти або учасники перепідготовки).

Навчання проводитиметься в Дніпропетровському національному університеті, Донецькому національному університеті, Київському національному торгово-економічному університеті, Одеському державному університеті, Східноукраїнському національному університеті (м. Луганськ), Тернопільському національному економічному університеті.

Вимоги до кандидатів: особи віком до 40 років, що мають вищу неекономічну освіту та стаж роботи не менше 1 року. Претендентам необхідно надати до управління розвитку споживчого ринку та підприємництва головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації відповідні документи: 2 копії диплома про вищу освіту; 2 кольорових фото розміром 3,5х4,5 см; 2 копії дипломів, сертифікатів щодо підвищення професійної кваліфікації спеціаліста (за наявності); 2 копії паспорту (всі заповнені сторінки); 2 копії трудової книжки (всі заповнені сторінки); заповнити в 2 екземплярах спеціальні форми в управлінні: №1 (інформація про претендента), №2 (інформація про суб’єкт підприємницької діяльності, який направляє спеціаліста) та №3 (рекомендація суб’єкта підприємницької діяльності, який направляє спеціаліста).

Адреса управління розвитку споживчого ринку та підприємництва головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації: площа Незалежності, 2,
м. Суми, 40030 (7 поверх, вхід в під’їзд міськвиконкому, кімната 137).

Телефони для довідок (0542) 62-08-47, 62-08-43.

Останній термін подачі документів - 25 серпня 2012 року. Орієнтований початок занять з 1 (10) вересня або 1 (10) жовтня 2012 року.

 

                                              Управління економічного розвитку Роменської міської ради

 
 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa