Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 24 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
У залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.
14.08.2012

Про стан виконання рішення виконкому від 16.05.2012 № 97 «Про підготовку підприємств, установ та організацій міста до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років» поінформував Кочерга М.Г., начальник Головного управління міського господарства. Відмітив, що на кожному об’єкті затверджено комплекс заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період. Контроль за виконанням цих заходів здійснюється працівниками Головного управління міського господарства. У вересні на засіданні виконкому дане питання буде розглядатись більш розширено із висвітленням всіх негативних моментів підготовки до зими.


Про стан виконання розпорядження від 23.01.2012 № 16 «Про порядок взаємодії суб'єктів соціальної роботи із сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах» поінформувала Жогло В.В., директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Цим розпорядженням затверджено склад Дорадчої ради з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, яки опинилися в складних життєвих обставинах. На виконання соціальних ініціатив Президента України до Центру введено 10 нових посад фахівців із соціальної роботи. На даний час проінспектовано 435 сімей, з них: внесено на облік 59 ( з них взято під соціальний супровід 22), інформація щодо складних життєвих обставин не підтвердилась щодо 190 сімей, проведено 47 моніторингових інспектувань, за результатами яких 17 сімей виключено з обліку, у зв’язку з подоланням складних життєвих обставин; з 30 сім’ями продовжено роботу.


Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.6 ч. б) ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: Вирішення відповідно до законодавства питань про надання компенсацій і пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в інших випадках, передбачених законодавством, поінформував Панченко Я.М., начальник управління праці та соціального захисту населення. Зазначив, що станом на 01.07.2012 в управлінні праці та соціального захисту населення на обліку перебувають 683 громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. З них: і категорія – 83 особи, ІІ категорія – 328 осіб, ІІІ категорія – 139 осіб.


Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті повідомили про актуальні питання роботи.

За повідомленням загального відділу


.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa