Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 20 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
На засіданні Громадської ради
15.08.2012
 Про виконання програми розвитку культури в місті Ромни на 2011-2013 роки прозвітувала Баляба Т.І., начальник відділу культури Виконавчого комітету Роменської міської ради, на засіданні Громадської ради, яка відбулася цими днями.

У засіданні взяли участь 13 із 23 представників інститутів громадянського суспільства, які увійшли до складу дорадчого органу.

Під час звіту начальник відділу культури особливу увагу звернула на виконання пріоритетів в галузі культури Програми соціального та економічного розвитку міста. Зокрема, було зазначено, що з метою зміцнення, розвитку та модернізації матеріально-технічної бази закладів культури проведено низку робіт: завершено ремонт в центральній бібліотеці для дорослих (з бюджету розвитку виділено кошти в сумі 50 тис. грн.), ремонтні роботи в кімнатах, в яких заплановано розміщення комп’ютерної техніки – бібліотека для дорослих і бібліотека для дітей та дві філії (вул. Горького, вул. Червонопрапорна), з бюджету розвитку виділено кошти в сумі 15 тис. грн.

Крім того, заплановано проведення ремонту системи опалення в міському будинку культури та глядацької зали. На відповідні роботи передбачено кошти в сумі 200 тис. грн.

Також керівник галузі культури наголосила на тому, що у бібліотечних закладах створено інтернет-центри, які обладнані комп’ютерною та копіювальною технікою по програмі «Бібліоміст» «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету ІІІ» (13 комп’ютерів та 4 принтери).

Продовжуючи тему виконання заходів щодо підвищення енергоефективності та економії паливно-енергетичних ресурсів зазначено, що проведено заміну котла у філії №1 центральної міської бібліотеки для дітей по вул. Горького. Сума використаних коштів становить 16,8 тис. грн.

Замінено 17 віконних блоків у центральній бібліотеці для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича.

Під час доповіді начальник відділу культури представила і звіт по проведенню міських культурологічних заходів та участь роменців у обласних та Всеукраїнських конкурсах, фестивалях.

Звіт начальника відділу культури взято до відома.

Наприкінці засідання члени Громадської ради внесли пропозицію щодо проведення позачергового засідання 21 серпня 2012 року.

 
 
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики.
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa