Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Міський голова Калашник М.К.: «Високий рівень готовності освітніх закладів міста до нового навчального року засвідчив, що гасло «Усе найкраще – дітям» ми успішно втілюємо в життя».
16.08.2012

15.08.2012 відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

Доповідаючи про стан виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 16.05.2012 № 99 «Про підготовку закладів освіти до 2012-2013 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років», заступник міського голови, керуюча справами виконкому Проценко О.В. зазначила, що всі роботи виконано спільними зусиллями міської влади, педагогічних колективів, батьків, меценатів.

У цьому році на ремонт закладів освіти було виділено з бюджету міста 1 млн. 330 тис. грн. (для порівняння: у 2010 році – 317 тис. грн., у 2011 році – 808 тис. грн.)

Було відзначено значний внесок у зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти меценатів, зокрема: генерального директора ТОВ «Роменський завод продтоварів», депутата обласної ради Саєнка О.І., генерального директора «Ромниптахоспілка» Кірюхіна Д.Є. митра, генерального директора ТОВ СБК Марюхи В.І.

Члени комісії по перевірці готовності закладів освіти до 2012-2013 навчального року підписали акти про готовність до нового навчального року у всіх закладах у день перевірки і без жодного зауваження.

За підсумками перевірки відзначено зразкову підготовку загальноосвітніх шкіл №№ 1, 2, 8, дошкільних навчальних закладів №№ 6, 8 ,9 і центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю; якісну підготовку загальноосвітніх шкіл №№ 3, 6, 7, 10, 11, дошкільних навчальних закладів №№ 1, 2, 5, 7 і міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

Заступник міського голови Жарий А.Г. поінформував про стан виконання рішення виконкому міської ради від 15.02.2012 № 29 «Про ліміти на споживання паливно-енергетичних ресурсів для об’єктів бюджетної сфери міського підпорядкування на 2012 рік», на підставі моніторингу висловив застереження щодо виникнення ризику перевищення бюджетними установами затверджених лімітів, зокрема Роменською центральною районною лікарнею – на споживання теплової енергії і Роменською районною стоматологічною поліклінікою – на споживання теплової енергії, електроенергії і природного газу; звернув увагу керівників бюджетних установ на необхідність економії паливно-енергетичних ресурсів.

            На засіданні було затверджено заходи щодо поліпшення допризовної підготовки, підготовки громадян до військової служби на 2012-2013 навчальний рік.

            Усі прийняті рішення виконавчого комітету і їх перелік опубліковано на офіційному сайті міської ради на сторінці «Нормативно-правові акти».

 

За повідомленням загального відділу

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa