Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 22 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: У залі засідань виконкому відбулася чергова апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.
22.08.2012

РомниПро стан виконання розпорядження міського голови від 27.02.2012 № 39 «Про заходи щодо підвищення безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті на 2012 рік» поінформував Кочерга М.Г., начальник Головного управління міського господарства. Відповідно акту комісійного весняного обстеження експлуатаційного стану вуличної мережі міста потрібно було встановити 112 дорожніх знаків, ліквідувати ямковість на окремих ділянках доріг, поновити горизонтальну розмітку на дорогах і пішохідних переходах.


Бюджетом міста на 2012 рік на утримання вулично-дорожньої мережі передбачено кошти в сумі 1692,4 тис.грн., в тому числі 1298,4 тис.грн. субвенції державного бюджету на ремонт комунальних доріг. Станом на 15 серпня поточного року виконано роботи на суму 807,0 тис.грн.


Про стан виконання «Основних напрямків роботи по благоустрою міста у 2012 році», затверджених відповідно до протокольного доручення за результатами робочої поїздки голови Сумської обласної державної адміністрації Ю.П. Чмиря до міста Ромни від 03.04.2012. поінформував Кочерга М.Г., начальник Головного управління міського господарства.


Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.4 ч. б) ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: вирішення у встановленому законодавством порядку питань опіки і піклування поінформував Дудко В.Г., заступник міського голови. Рішенням виконавчого комітету від 16 травня 2012 року № 110 затверджено Положення про опікунську раду з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки і піклування. Основним завданням Ради є захист особистих і майнових прав та інтересів повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати свої обов’язки.


Про результати моніторингу веб-сайту міста поінформувала Проценко О.В., заступник міського голови, керуюча справами виконкому. Зазначила, що відповідно моніторингу, проведеного Сумською облдержадміністрацією сайт міста посів друге місце. Але є ряд недоліків, які потрібно усунути.


Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті повідомили про актуальні питання роботи.


Міським головою надано ряд доручень.

За повідомленням загального відділу

.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa