Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 20 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Юрій Чмирь: «Якісна освіта – основа економічного зростання Сумщини»
27.08.2012

Голова облдержадміністрації переконаний, що системний підхід до вирішення питань освітньої галузі, взаємозв’язок освіти з наукою та виробництвом забезпечать економічний, соціальний і культурний розвиток області.

«Освіта та якість підготовки кадрів є базисом для впровадження інноваційних технологій в економічний сектор. Головне завдання влади і педагогів – забезпечити високу якість знань молодої зміни, яка завтра поповнить лави студентства, робітників, працівників села, інтелігенції. Бо саме від сьогоднішніх юнаків і дівчат залежить майбутнє нашого регіону, майбутнє всієї держави», – зазначив Юрій Чмирь, звертаючись до учасників обласної серпневої конференції працівників освіти.

За його словами, відповідно до Стратегії «Нова Сумщина-2015» сьогодні в області реалізуються освітянські програми, що забезпечують інноваційний розвиток освіти – від дошкільної ланки до системи позашкілля.

В області розширюється мережа дитячих садків, створюються навчально-виховні комплекси та центри розвитку дитини. Уперше за останні роки влітку 2012 року для усіх районів області за бюджетні кошти закуплено 34 шкільні автобуси, що дозволило стовідсотково вирішити питання забезпечення шкіл регіону власним транспортом, підкреслив голова облдержадміністрації.

Реформування системи професійно-технічної та вищої освіти базується на моніторингу ситуації, вивченні потреб регіону в спеціалістах тієї чи іншої професії.

На думку Юрія Чмиря, співпраця обласної влади, освітян та громади дає позитивні результати. Система освіти на Сумщині – одна з найкращих у державі, вихованням молодого покоління займаються висококваліфіковані та професійні педагоги.

Підтвердженням цього є той факт, що наші учні та студенти гідно репрезентують область на всеукраїнських і міжнародних змаганнях, посідають призові місця, долучаються до розвитку регіону, наголосив керівник Сумщини.

state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa