Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Інструкція щодо підключення телетюнера
29.08.2012

В Україні вже збудовано і на повну потужність працює телемережа цифрового наземного ефірного мовлення. Це означає, що тепер через звичайну антену можна дивитися безкоштовно понад 20 (незабаром 32) українські телеканали у високій цифровій якості зображення та звуку.

Станом на 01.09.2012 управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради для безкоштовного забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення зареєстровано 1540 заяв від громадян міста.

Доставка телетюнерів громадянам здійснюється поштою по мірі надходження заяв громадян до управління праці та соціального захисту населення та формування відповідних списків.

Безкоштовне надання телетюнерів визначеним категоріям громадян відбувається за правилом: один телетюнер - на одне житлове приміщення (будинок).

З метою роз’яснення громадянам способу підключення телетюнерів та приймання програм цифрового ефірного цифрового телебачення Державним комітетом телебачення і радіомовлення України надіслана Інструкція щодо підключення телетюнера.

Отже, для приймання сигналу цифрового телерадіомовлення необхідно:

- між антеною та телевізором підключити спеціальний пристрій – телетюнер;
- кабель від антени під’єднати до відповідного роз’єму на телетюнері;
- телетюнер за допомогою потрійного кабелю з трьома роз’ємами різних кольорів підключити до роз’ємів відповідних кольорів телевізора.Увімкнути в розетку кабелі живлення телевізора та телетюнера.

Натиснути на пультах дистанційного керування телевізора та телетюнера кнопки вмикання цих пристроїв.

На екрані телевізора за декілька секунд з’явиться меню «Майстер налаштування». Використовуючи пульт телетюнера здійсніть послідовно необхідні налаштування, визначені у меню.

Мова меню використовуйте кнопки / для вибору мови та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.
Країна використовуючи книпки/, виберіть у списку країн «Україна» та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

Режим екрану використовуючи кнопки/, виберіть відповідний формат екрану (якщо екран телевізора прямокутний бажано обрати «16.9», якщо звичайний – «4.3») та натисніть кнопку ОК для підтвердження виборуЖивлення
антени використовуючи кнопки / для включення живлення антени у разі потреби (режим ВКЛ) та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору

Виберіть у меню «Майстер налаштування» пункт Далі та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

У меню «Налаштування антени» виберіть пункт Пошук та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

Телетюнер почне пошук каналів, на екрані буде відображатися інформація про знайдені канали. Як тільки пошук каналів буде завершено, телевізор включиться на каналі, що знаходиться першим у списку каналів.
.


Начальник управління Я.М. Панченко

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa