Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 22 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Юрій Чмирь: <<Секрет успіху Сумських аграіїв - у запровадженні планового підходу до ведення сільського господарства >>
05.09.2012

Голова облдержадміністрації поділився досвідом регіону в галузі АПК

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «СЕКРЕТ УСПІХУ СУМСЬКИХ АГРАРІЇВ – У ЗАПРОВАДЖЕННІ ПЛАНОВОГО ПІДХОДУ ДО ВЕДЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА»Представляючи Сумську область на виставці «Агро-2012», голова облдержадміністрації підкреслив, що завдяки плановому підходу до розвитку аграрного сектору Сумщина посіла першу сходинку загальнодержавного рейтингу за темпами приросту обсягів валової продукції сільського господарства за 7 місяців поточного року.

«Ми створили умови для залучення інвестиційних ресурсів у розвиток великотоварного виробництва сільськогосподарської продукції, харчової та переробної промисловості, сільських територій регіону. Як результат – минулого року в агропромисловому комплексі області реалізовано 29 потужних інвестиційних проектів загальною вартістю понад 230 мільйонів гривень», – зауважив Юрій Чмирь.

На переконання керівника області, завдяки комплексному підходу до розвитку АПК на сільських територіях відбулися істотні перетворення.

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «СЕКРЕТ УСПІХУ СУМСЬКИХ АГРАРІЇВ – У ЗАПРОВАДЖЕННІ ПЛАНОВОГО ПІДХОДУ ДО ВЕДЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА»«Завдяки запровадженню «єдиного інвестиційного вікна» бізнес і влада працюють на Сумщині як партнери в досягненні головної мети – підвищення соціальних стандартів, створення комфортних умов для життя людей», – зазначив Юрій Чмирь.

Регіональна експозиція в Києві представлена найкращими підприємствами агропромислового комплексу, харчової і переробної промисловості Сумської області, науковими установами, організаціями. На виставці також представлено здобутки селекційної роботи в рослинницькій, тваринницькій галузях та інвестиційної діяльності в аграрній сфері.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa