Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 24 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відкриття Університету третього віку у Ромнах
07.09.2012

У відділенні соціально - побутової адаптації Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради відбулося урочисте відкриття інноваційної соціально – педагогічної послуги «Університет третього віку» - літературно – мистецький факультет.

В урочистостях взяли участь: начальник управління праці Я.М. Панченко, заступник начальника В.Л. Гончаренко, директор територіального центру О.С. Шкромида, заступник директора В.О. Крутуха.

Завідувач відділення соціально – побутової адаптації Т.О. Рубець відкрила урочистості, розповіла про мету і цілі новоствореної безкоштовної послуги, акцентувала увагу на необхідності підвищення якості життя людей похилого віку та активізації їх життєвої позиції. Було зазначено, що навчальний курс триватиме 72 години протягом академічного року, посеместрово. Наприкінці навчального процесу слухачі отримають сертифікат про закінчення Університету.

Соціальний педагог Н.П. Коваленко детально ознайомила присутніх з планом та формами роботи Університету, серед яких були виділені: лекції, бесіди, засідання літературно - музичних віталень, зустрічі з творчою елітою міста , екскурсії, фестивалі гумору, святкові заходи до календарних дат, майстер – класи по прикладному мистецтву та хореографії. Вона представила слухачам викладачів Університету, які працюватимуть на волонтерських засадах. Для любителів драми, підкреслювалось у виступі, планується створення при Університеті театрального гуртка.

Закінчилася урочиста частина показовим театралізованим дійством «У Ромні на ярмарку», підготовленим підопічними відділення соціально – побутової адаптації.

З метою виявлення потреб, запитів та інтересів слухачів було проведено анкетування. Про зацікавленість аудиторії в даній послузі красномовно свідчать 36 зареєстрованих заяв до вступу в Університет.

Вся ця надзвичайно цікава і клопітка робота ведеться з єдиною метою – підтримки фізичних, психологічних та соціальних здібностей людей пенсійного віку та наповнення їх життя новим, цікавим та яскравим змістом.


За інформацією керівництва територіального центру

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa