Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Податкова інформує.Термінове оголошення !
14.09.2012
Податкова інформує
 
Термінове оголошення !
 

    Роменська об’єднана державна податкова інспекція повідомляє, що останнім часом збільшилась кількість випадків шахрайських дій зі сторони невстановлених осіб, які під виглядом працівників податкових органів вимагають надати грошову винагороду, безкоштовні послуги, перерахувати на мобільний телефон кошти, тощо.

     Про факти таких звернень просимо повідомляти Роменську ОДПІ   за адресою :  м. Ромни вул. Пролетарської солідарності,37,б, або за тел. 5-13-57.

 
 
Податкова інформує
Ще раз про переваги подання податкової звітності
в електронному вигляді

Більшість бухгалтерів погодяться з тим, що для складання звіту, раніше потрібно було заповнювати безліч паперів, реєструвати документи і все складати на полиці переповнених архівів.

Вирішення даної проблеми – перехід на електронну систему подання звітності. Вона не вимагає ні паперів, ні громіздких архівів. Для забезпечення можливості передачі документів до податкової інспекції потрібний тільки комп'ютер, на якому мають бути встановлені спеціальна програма, а також вихід в Інтернет.

При переході на електронну звітність частина роботи, яка раніше відіймала багато часу, виконуватиметься одним натисненням кнопки. З упевненістю можна сказати, що електронна звітність заощаджує час платників податків.

Перехід на електронну систему звітності дає також багато нових можливостей самому бухгалтеру. Це і автоматичний розрахунок підсумкових або розрахункових рядків звітності, який зводить до мінімуму арифметичні помилки, і своєчасне оновлення програмного забезпечення при введенні нових звітних форм. Але найголовніше – подавати звітність до податкової інспекції можна, не виходячи зі свого офісу.

Інформація, яка передається засобами Інтернет в електронному вигляді, надійно захищена та зашифрована. Це стовідсотковий захист від несанкціонованих переглядів та втручань. Окрім платника податків та податкового органу, ніхто не має доступу до податкової звітності.

Деякі помилково стверджують, що електронна звітність – процес складний і непотрібний. Але, спробувавши один раз звітувати в електронному вигляді, платник податків вже ніколи не повернеться до паперового документообігу.

Більш детальну інформацію стосовно подання та обробки податкової звітності в електронному вигляді платники податків Роменської об’єднаної державної податкової інспекції можуть отримати за адресою: м. Ромни, вул. Пролетарської солідарності ,б,37-б кімн. № 18 або за телефонами: 5-13-61, 5-13-55.

 
Роменська ОДПІ
 
 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa