Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 10 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Виплата заробітної плати – на контролі!
17.09.2012

Питання своєчасної виплати заробітної плати працівникам підприємств є основним напрямком діяльності міської ради та її виконавчих органів.

З метою упередження виникнення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах міста та забезпечення здійснення постійного контролю за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках, управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради здійснюється щотижневий моніторинг з даного питання.

Так, в м. Ромни на 01.09.2012 загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати складає 172,1 тис.грн. Проблемним залишається питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати на ВАТ «Роменський завод АТС» (72,4 тис.грн.) та ВАТ «Роменське АТП-15948» (99,7). На цих підприємствах протягом серпня 2012 року допущено зростання заборгованості відповідно на 11,4 тис.грн. та 12,4 тис.грн.

Системна робота щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати здійснюється тимчасовою комісією з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Завданням комісії є проведення індивідуальної роботи з керівниками кожного із підприємств-боржників та прийняття конкретних рішень щодо погашення заборгованості. З початку року відбулося 9 засідань комісії, на них заслухано 37 звітів керівників підприємств-боржників з виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України, прийнято 56 рішень, спрямованих на погашення боргів.

Начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради Леся Стоян

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa