Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 2 червняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулася чергова апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.
20.09.2012

Заступник міського голови Дудко В.Г. поінформував про стан виконання розпорядження міського голови від 04.04.2012 № 65 «Про міський огляд-конкурс на краще озеленення та благоустрій закріпленої території «Парад квітів». Оголосив переможців конкурсу, яким міський голова вручив грамотами.

У номінації «Парад квітів у нашому місті» грамоти отримали: Центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (директор Васюта Олександра Володимирівна) та середня загальноосвітня школа № 2 (директор Скрипка Лідія Олексіївна)


У номінації «Парад квітів біля навчального закладу» грамоти отримали: загальноосвітня школа № 6 (директор Мицик Валерій Миколайович), загальноосвітня школа № 8 (директор Головач Ірина Володимирівна), дитячий навчальний заклад № 6 (завідуюча Корж Ольга Олексіївна), дитячий навчальний заклад № 9 (завідуюча Соколовська Ніна Іванівна).

Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.7 ч. б) ст.38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: Про реєстрацію в установленому порядку місцевих об’єднань громадян поінформувала начальник відділу з питань внутрішньої політики Кревсун О.О. Легалізація громадських об’єднань здійснюється відділом з питань внутрішньої політики. Станом на 18 вересня 2012 року підготовлено та подано на розгляд виконкому проекти рішень:

-                    щодо легалізації 4 об’єднань громадян, 1-не з яких легалізовано шляхом повідомлення про заснування, 3 – зареєстровані;

-                    щодо внесення змін до статутів 6 громадських об’єднань.

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті повідомили про актуальні питання роботи.

Міський голова надав ряд доручень щодо наведення порядку в місті.

 

За повідомленням загального відділу

 
 .
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa