Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 1 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Міський голова Калашник М.К.: «До 15 жовтня готовність міста до роботи в осінньо-зимовий період повинна бути стовідсотковою».
21.09.2012


19.09.2012 відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.
Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 16.05.2012 № 97 «Про підготовку підприємств, установ та організацій міста до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років» доповів в. о. начальника головного управління міського господарства Підгурський В.Л.

У доповіді було зазначено, що комплексну підготовку об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період виконано на 95%, проте залишається проблемним виконання таких завдань: недостатній обсяг коштів на проведення робіт із саночистки та прибирання снігу; не виконано повторне випробування підвищеним тиском теплових мереж; наявна заборгованість теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ; підприємствами по обслуговуванню житлового фонду не повністю виконано роботи по ремонту м’яких покрівель та оголовків, відмосток та цоколів частини будинків і остекленню вікон у під’їздах.

Доповідь супроводжувалася демонстрацією слайдів і фотомонтажем, підготовленими працівниками головного управління міського господарства.

Голова постійної комісії міської ради Зубан Я.І. за дорученням міського голови підготував і представив незалежний фоторепортаж про підготовку міста до роботи в осінньо-зимовий період.

Виконавчим комітетом було визнано недостатньою роботу дочірніх підприємств «Аква-Сервіс» і «Сток-Сервіс» приватного підприємства «Еліпс» по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період; директорам підприємств по обслуговуванню житлового фонду вказано на необхідність активізації роботи по завершенню виконання запланованих заходів.

Заступник міського голови Дудко В.Г. поінформував про виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 28.05.2012 № 116 «Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2012 року». Виконавчим комітетом було відмічено високий рівень організації даної роботи.

З метою забезпечення жорсткого контролю за своєчасністю розрахунків з бюджетом Пенсійного фонду України було прийнято рішення «Про покращення стану наповнення бюджету Пенсійного фонду України суб’єктами господарювання міста Ромни»

Усі прийняті рішення виконавчого комітету і їх перелік опубліковано на офіційному веб-сайті міської ради на сторінці «Нормативно-правові акти».

За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa