Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Знання Стратегії розвитку «Нова Сумщина – 2015» - на контролі
25.09.2012

Враховуючи завдання та пріоритети державної стратегії регіонального розвитку, розроблена дієва стратегія перетворення Сумської області на конкурентоспроможний соціально-економічний комплекс, який забезпечує створення гідного життєвого середовища для людей на основі оптимального використання всього наявного в регіоні економічного, управлінського та духовного потенціалу розвитку.

Тож з метою визначення якості, результативності, ефективності та рівня особистого внеску посадових осіб місцевого самоврядування в реалізацію визначених  завдань Стратегії, у Виконавчому комітеті міської ради проводиться залік на знання основних положень і результатів упровадження Стратегії економічного і соціального розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина - -2015».

Заходи по підготовці і проведенню заліку затверджені розпорядженням міського голови від 17.09.2012року, відповідна Комісія згідно графіка здійснює роботу по оцінюванню знань посадовців щодо основних напрямків розвитку регіону.

Попередньо були проведені навчання посадових осіб місцевого самоврядування, під час яких презентувалася Стратегія розвитку Сумщини та її основні положення.

Нові підходи до кадрової політики в органах влади повинні сформувати у посадовців бачення майбутнього області, принаймні на 5-10 років наперед, визначення її місії та стратегічної мети, встановлення інтегрованих показників розвитку, досягнення яких передбачає скоординовані дії місцевої влади та бізнесу на основі спільної зацікавленості в підвищенні інвестиційної привабливості пріоритетних галузей області, у стрімкому розвитку центрів економічного зростання, збільшенні кількості робочих місць та впровадженні енерго- та ресурсозберігаючих технологій, створенні сприятливого для ведення бізнесу та життя середовища.

У вступному слові, перед початком заліку, міський голова Микола Калашник зазначив: «Цей документ є сукупністю обґрунтованих довгострокових пріоритетів економічного розвитку та підвищення ефективності управлінського впливу на бізнес - клімат, досягнення яких є передумовою розвитку соціально-гуманітарної сфери та підвищення якості комунальних та державних послуг». Також керівник міста висловив впевненість у тому, що керівники, працівники відділів, управлінь Виконавчого комітету міської ради продемонструють достатній рівень знань, що в подальшому тільки сприятимуть у щоденній роботі посадовців.

 

За інформацією відділу з питань внутрішньої політики

 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa