Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
У залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.
25.09.2012

Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.8 ч. б) ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: Здійснення контролю за охороною праці, забезпеченням соціального захисту працівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, у тому числі зайнятих на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці поінформував начальник управління праці та соціального захисту населення Панченко Я.М.


Для забезпечення єдиного комплексного підходу до вирішення завдань щодо створення здорових та безпечних умов праці, підвищення рівня відповідальності роботодавців, в місті проведено огляд-конкурс з охорони праці за підсумками 2011 року. Участь у огляді-конкурсі взяли 26 підприємств міста. Кращими у сфері охорони праці стали: ТОВ «Роменський завод продовольчих товарів», ТОВ «Техно-Маш-Сервіс», Роменська дистанція колії Південної залізниці.

Створена база даних підприємств, установ та організацій міста, де є несприятливі умови праці. Станом на 01.09.2012 вона включає 69 підприємств, на яких в несприятливих умовах працює 3418 осіб (36,7%). У шкідливих та важких умовах праці працюють 1839 робітників на 30 підприємствах.

Управлінням праці та соціального захисту населення щомісячно здійснюються перевірки підприємств, установ та організацій міста щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці, забезпечення державних гарантій працівникам, що працюють у несприятливих умовах праці. Протягом січня-серпня 2012 року проведено 32 перевірки, керівникам підприємств винесено ряд пропозицій і рекомендацій щодо усунення виявлених недоліків.

Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.5 ч.2 ст.38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: здійснення заходів щодо ведення Державного реєстру виборців відповідно до закону поінформував начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Клименко А.Б.

Державний реєстр виборців – автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних (які містять певні відомості) та користування ними і створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу.

Впродовж 2012 року відділом отримано 94 відомості про виборців на 2584 особи, які були вчасно опрацьовані. За результатами опрацювання відомостей начальником відділу видано 263 накази на 2584 особи.

За ініціативи працівників відділу було перевірено персональні дані 6700 виборців. За результатами перевірки внесено зміни до персональних даних Реєстру – 72, виключено з Реєстру – 97 осіб.

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті повідомили про актуальні питання роботи.

За повідомленням загального відділу

.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa