Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Шановні мешканці міста !
01.10.2012

Відділ обліку і розподілу житла Виконавчого комітету Роменської міської ради  у період з 1 жовтня до 31 грудня 2012 року проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

Особам, які перебувають на квартирному обліку, необхідно з’явитися за адресою: бульв.  Шевченка, 2, каб. №4 з документами, що свідчать про зміни в складі сім’ї, в житлових умовах, які відбулися після взяття на облік або з моменту попередньої перереєстрації, та іншими документами, які впливають на вирішення питання про надання жилого приміщення.

Обов’язково громадяни надають нову довідку з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (бланк довідки можна отримати в кабінеті №4).

Якщо підставою для взяття на облік чи включення до списку першої черги було захворювання чи інвалідність, то відповідній особі пропонуємо надати новий медичний висновок чи довідку ВТЕК, крім випадків, коли вони були видані безстроково.

 

Начальник відділу обліку і розподілу житла                                                  Беспальча Н.О.

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa