Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулася апаратна нарада, яку провів секретар міської ради Цецюр М.С.
02.10.2012

Начальник відділу містобудування та архітектури Литвиненко Ю.А. поінформував про стан виконання розпорядження міського голови від 07.03.2012 № 46 «Про заходи щодо безбар’єрного доступу інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів житла, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на 2012-2015 роки».

Литвиненко Ю.А. зазначив, що попри те, що в місті зроблено дуже багато для створення умов для осіб з обмеженими можливостями, виконання запланованих заходів уповільнено, зокрема: у 2012 році було заплановано будівництво 9 пандусів, проте на 01.10.2012 збудовано тільки 3; кнопки виклику встановлено лише на 2 будівлях; через фінансові проблеми не збудовано заплановані спуски в місцях пішохідних переходів.

Начальник управління праці і соціального захисту населення Панченко Я.М. доповів про роботу комітету забезпечення доступності, який здійснює громадський контроль за відповідністю будівельним нормам об’єктів цивільного призначення, готує пропозиції щодо вдосконалення нормативів та стандартів щодо безперешкодного доступу осіб з обмеженими можливостями до об’єктів, надає консультативну допомогу інвалідам; повідомив, що наразі вивчається можливість надання приватними перевізниками безкоштовних транспортних послуг з відшкодуванням їх вартості з бюджету міста.

На нараді було заслухано інформацію про матеріально-технічне забезпечення дільничних виборчих комісій під час виборів депутатів Верховної ради України. Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення                                          Бондаренко В.І. зазначив, що із 28.09.2012 триває встановлення систем відеоспостереження у приміщеннях, де відбудеться голосування; на 02.10.2012 вже змонтовано 7 програмно-апаратних комплексів.

Інформація керівників окремих управлінь, відділів, підприємств і установ про актуальні питання роботи, засвідчила стабільну роботу по забезпеченню життєдіяльності міста.

 

За повідомленням загального відділу

 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa