Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 2 червняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
У виконавчому комітеті відбулася нарада з питання організації виборчого процесу
19.10.2012

У залі засідань виконавчого комітету Роменської міської ради відбулася розширена нарада з питання організації проведення виборчого процесу на території міста.

У нараді взяли участь: міський голова Калашник М.К., заступники міського голови, голови дільничних виборчих  комісій, працівники виконкому, що відповідають за оперативне вирішення питань матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць, керівники підрозділів виконкому, керівники підприємств, установ, організацій, де розташовані виборчі дільниці.

У ході наради обговорено стан матеріально-технічного забезпечення кожної виборчої дільниці. Секретар міської ради Цецюр М.С. проінформував, що  виконавчим комітетом проведено роботу по облаштуванню дільниць відповідно до вимог постанов  ЦВК. За кожною дільницею закріплені відповідальні працівники виконкому, тому усі питання, які виникають в ході роботи, оперативно вирішуються в робочому порядку.

Микола Сергійович повідомив, що 22 жовтня усі дільничні комісії повинні отримати у виконавчому комітеті виборчі скриньки та довів до присутніх графік їх отримання.

Начальник Головного управління міського господарства Кочерга М.Г. проінформував про роботи по облаштуванню вуличного освітлення в районі виборчих дільниць; запевнив, що усі виборці 28 жовтня діставатимуться до місць голосування «по освітленим вулицям». У переддень і день голосування вуличне освітлення буде ввімкнене з 17.00 год. до 07.00 год. наступного дня. Також Михайло Григорович доповів про стан робіт по ремонту та підсипці вулиць у віддалених мікрорайонах міста. Зокрема, про  виконання робіт по ямковому ремонту вулиць Дудіна, Чапаєва. Плануються такі роботи по вулицях Руденка, Пушкіна, спуск по вул. Щучки до вул. Радянської, вул. Артема.

На виконання доручення міського голови приведено у належний стан дошки оголошень. У вересні цього року виготовлено та встановлено у мікрорайонах міста 15 нових дощок оголошень для розміщення політичної реклами.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Клименко А.Б. докладно поінформував присутніх про подальший порядок роботи зі списками виборців. Він наголосив на необхідності вивчення виборчими комісіями своїх обов’язків по роботі зі списками. Так, ним   закцентовано увагу на порядку голосування членів виборчих комісій. Окрему увагу присутніх доповідач зосередив на роботі зі списками виборців на спеціальних дільницях. Взагалі відділом продовжується робота з уточнення попереднього списку виборців. Уточнені списки виборців будуть видані дільничним виборчим комісіям 25 жовтня цього року.

Заступник міського голови, керуюча справами виконкому Проценко О.В. наголосила на необхідності своєчасного реагування голів дільничних виборчих комісій на усі проблеми, що виникають, інформування про них відповідальних осіб виконавчого комітету.

Підбиваючи підсумки наради, міський голова Калашник М.К. наголосив, що усі присутні в залі несуть особисту відповідальність за стан проведення виборів на території міста Ромни. Заступникам міського голови та іншим відповідальним особам надано доручення щодо подальшого проведення робіт по благоустрою міста, особливо в районі виборчих дільниць, щодо здійснення постійного контролю за станом матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць, щодо забезпечення безперебійного електропостачання, телефонного та інтернетзв’язку, тощо у день проведення виборів.

 

За інформацією відділу організаційної і кадрової роботи

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa