Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
06.11.2012 у залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.
06.11.2012

Про хід виконання розпорядження міського голови від 04.05.2012 № 80 «Про затвердження міських заходів щодо виконання Державної цільової соціальної програми подолання бідності на період до 2015 року» поінформував Панченко Я. М., начальник управління праці та соціального захисту населення.

Спеціалістами Роменського міськрайонного центру зайнятості населення протягом січня-вересня 2012 року надано 5105 профорієнтаційних послуг молоді щодо свідомого вибору робітничої професії з урахуванням реальних можливостей працевлаштування.        

Здійснюється щотижневий моніторинг стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати по м. Ромни.

За оперативними даними станом на 01.10.2012 заборгованість з виплати заробітної плати по місту становить 192,5 тис.грн., в т.ч. ВАТ «Роменське АТП-15948» - 108,8 тис.грн., ВАТ «Роменський завод АТС» – 83,7 тис.грн.

Станом на 01.10.2012 Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виявлено 835 осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують соціальних послуг, охоплено наданням соціальних послуг 768 осіб, що становить 92% до виявлених.

Сектором обліку бездомних громадян Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснюється реєстрація переважного місцезнаходження бездомних громадян, проводиться робота у відновленні документів, що посвідчує особу.

Протягом січня-вересня 2012 року на обліку в Роменському міськрайонному центрі зайнятості населення перебувало 6 осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі, з них працевлаштовані 4 особи.

Про моніторинг виконання документів структурними підрозділами виконкому міської ради у серпні 2012 року поінформувала начальник загального відділу Березовецька Н.М.

За жовтень надійшов 601 документ. Із них 155 – звернення громадян, 36 – розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації, 410 – листів, запитів.

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті повідомили про актуальні питання роботи.

Міський голова надав ряд доручень щодо завершення запланованих робіт у комунальній сфері.

 

За повідомленням загального відділу

 
 .
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa