Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 1 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
У залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.
13.11.2012

Про хід виконання розпорядження міського голови від 14.05.2012 № 87 «Про створення робочої групи по ліквідації стихійної торгівлі в місті» поінформувала заступник начальника управління економічного розвитку Шкіль Р.В. Дане розпорядження міського голови було прийнято з метою проведення роботи щодо ліквідації стихійної торгівлі на вулицях міста, створено робочу групу. Робочою групою проведено 19 рейдів по ліквідації торгівлі на території, прилеглій до ринку та по вулиці Руденка. В ході проведення рейдів складено 9 протоколів про порушення вимог санітарного законодавства   та 3 протоколи про порушення ветеринарних норм. Сума штрафів склала майже 4,0 тис. грн.Адміністрацією міні-ринку забезпечується щоденне прибирання прилеглої до ринку території та проводиться в межах повноважень робота щодо недопущення несанкціонованої торгівлі на території, прилеглій до ринку.

Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.7-1 ч. б) ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: здійснення    контролю    за   діяльністю   суб'єктів підприємницької   діяльності   у сфері поводження з відходами» поінформував начальник Головного управління міського господарства Кочерга М.Г. З 1 жовтня 2011 року в місті змінився виконавець вказаної послуги. Замість ПП «Еліпс» послуги надає ТОВ «ПМК-Ресурс». Дане підприємство задіяло через комунальне підприємство «Чисте місто» весь комплекс отриманої містом техніки від проекту TASIC «Сталий територіальний розвиток в Україні». Проведеними перевірками в жовтні - листопаді поточного року встановлено, що на даний час ТОВ «ПМК-Ресурс» не виконується технологія складування твердих побутових відходів на міському полігоні. З цього приводу засновнику та директору ТОВ «ПМК-Ресурс» направлені листи з вимогою терміново усунути виявлені недоліки утримання полігону ТПВ.

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті повідомили про актуальні питання роботи.

Міський голова надав ряд доручень та завдань щодо виваженої, спланованої роботи всіх служб та управлінь.

 

За повідомленням загального відділу

 
 .
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa