Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 2 червняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Засідання ради підприємців
15.11.2012

У залі засідань міської ради відбулося чергове засідання ради підприємців при міському голові, на якому обговорено проект Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Ромни на 2013-2014 роки та проект Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Сумській області на 2013-2014 роки, які представив заступник міського голови Олександр Яковенко.

У ході обговорення проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Ромни на 2013-2014 роки членами ради були внесені пропозиції щодо розподілу коштів на виконання заходів міської програми, а саме: збільшення суми коштів на залучення суб’єктів підприємницької діяльності до участі у конкурсах, виставках-продажах та ярмарках регіонального та загальнодержавного рівня та на організацію проведення семінарів, тренінгів, майстер-класів для підприємців з актуальних питань ведення бізнесу.

При розгляді проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Сумській області на 2013-2014 роки підприємці внесли наступні пропозиції до заходів Програми щодо:


- створення на сайті комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради розділу «Розпочни власну справу» з висвітленням всіх алгоритмів відкриття бізнесу та розміщення відповідних документів;

- проведення соціологічних, моніторингових та аналітичних досліджень щодо визначення адміністративних бар’єрів та законодавчих перешкод, що заважають розвитку підприємництва в місті та представлення їх широкому загалу, з метою вдосконалення системи надання адміністративних послуг представниками малого та середнього підприємництва.

За результатами обговорення проектів програм прийняті відповідні рішення:

Управлінню економічного розвитку

1. Внести зміни в розподіл коштів на виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Ромни на 2013-2014 роки;

2. Надати головному управлінню економіки Сумської обласної державної адміністрації зазначені вище пропозиції до Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Сумській області на 2013-2014 роки щодо її вдосконалення.

Управління економічного розвитку міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa