Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Виплата заробітної плати – на контролі!
16.11.2012

Питання зайнятості населення та визначення рівня життя громадян завжди актуальне. Сьогодні, на жаль, існують не лише такі поняття, як фактична та виплачена заробітна плата, а й випадки несвоєчасності її виплати.

З метою забезпечення здійснення дієвого контролю за станом виплати заробітної плати управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради здійснюється щотижневий моніторинг з даного питання.
Так, в м. Ромни на 01.11.2012 загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати складає 214,3 тис.грн. Проблемним залишається питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати на ВАТ «Роменський завод АТС» (93,4 тис.грн.) та ВАТ «Роменське АТП-15948» (120,9 тис.грн.). На цих підприємствах протягом жовтня 2012 року допущено зростання заборгованості відповідно на 9,7 тис.грн. та 16,6 тис.грн.


Для забезпечення погашення заборгованості із виплати заробітної плати до керівників правопорушників застосовуються всі заходи впливу.  Активно діє тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю контролюючих та правоохоронних органів.  Завданням комісії є проведення  індивідуальної роботи з керівниками кожного із підприємств-боржників та прийняття конкретних рішень щодо погашення заборгованості.  З початку року відбулося 11 засідань комісії, на них заслухано 40 звітів керівників підприємств-боржників з виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України, прийнято 60 рішень, спрямованих на погашення боргів.

Робота, спрямована на погашення заборгованості із виплати заробітної плати триває.

 

За інформацією  управління праці та соціального захисту населення

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa