Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Міський голова Микола Калашник провів апаратну нараду, під час якої заслухано низку питань, що стосуються життєдіяльності міста.
22.11.2012
Зокрема, головний лікар Центральної районної лікарні Валентина Гунькова доповіла про хід  виконання розпорядження міського голови № 95 від 28.05.2012 « Про реалізацію в місті пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою».
«Методично-організаційне забезпечення пілотного проекту здійснюється   обласним управлінням охорони здоров’я та при тісній співпраці з аптеками, які беруть участь у проекті ( ПП Чубенко, аптека № 202).
Складено та затверджено головним лікарем список медичних працівників, які уповноважені  виписувати лікарські засоби згідно наказу №195.
З метою ефективної реалізації пілотного проекту проведено оперативні наради з медичними працівниками, організаційно – методичні, інформаційно – роз’яснювальні заходи», - зазначила Валентина Гунькова. 
Крім того, керівником Центральної районної лікарні зауважено на проблемних питаннях, які потребують фінансової підтримки: придбання електрокардіографів для кабінету функціональної діагностики,  для відділення невідкладних станів,  для кардіологічного відділення, для міського Центру первинної медико – санітарної допомоги.
Придбання зазначеного вище обладнання передбачається у 2013 році.
Також під час апаратної наради розглянуто питання щодо встановлення відповідно до законодавства розмірів і порядку виплати щомісячної допомоги особам, які здійснюють догляд за самотніми громадянами, які за висновком медичних закладів потребують постійного стороннього догляду.
Відповідну інформацію озвучив начальник управління праці та соціального захисту населення Ярослав Панченко. Зокрема, він зазначив, що станом на 01.11.2012 року грошову компенсацію отримують 18 громадян на суму 2,3 тис.грн. 
Надано щомісячну грошову допомогу малозабезпеченим особам, як проживають разом з інвалідом І чи ІІ групи (внаслідок психічного розладу), які за висновком лікарської комісії медичного закладу потребують постійного стороннього догляду. Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 02.08.2000 р. № 1192 станом на 01.11.2012 р. призначено допомогу 52 сім’ям на суму 54,5 тис. грн. Середній розмір даної допомоги становить 1048 гривень на місяць. Фактично виплачено допомоги 52 одержувачам на суму 257,1 тис. грн. 
Заборгованість по даним видам допомог відсутня.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. № 558 “Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги” станом на 01.11.2012 року призначено компенсацій 59 особам на суму 7,7 тис.грн. Середній розмір допомоги становить 130 гривень. Кількість одержувачів на 01.11.2012 року складає 244 осіб на суму 325,5 тис.гривень. Згідно п.11 Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги виплата компенсації провадиться щомісячно до 10 числа місяця, що настає за тим, в якому фізична особа надавала соціальні послуги. Відповідно в листопаді здійснена виплата нарахованої компенсації за жовтень на суму 15,6 тис.грн.. Заборгованість становить 15,8 тис.гривень.
Під час засідання розглянуто інші питання, які впливають на стабільність в місті.
 
За інформацією відділу внутрішньої політики
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa