Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 6 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
У залі засідань міської ради відбулася апаратна нарада при виконуючому обов’язки міського голови Миколі Сергійовичу Цецюру
28.11.2012

Наголошуючи на важливій ролі жінки-матері, Микола Цецюр вручив державні відзнаки жінкам, мешканкам міста, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку і яким присвоєно Почесне звання України «Мати-героїня». Зокрема, нагороди отримали: Надія Іванівна Клейніх, Ірина Володимирівна Комарницька, Віра Оксентіївна Пархоменко, Ганна Василівна Будайчієва, Валентина Павлівна Покась, Ніна Леонтіївна Грудницька, Євдокія Матвіївна Стратейчук, Ольга Миколаївна Зозуля.


Про хід виконання розпорядження міського голови від 13.10.2011 № 192 «Про заходи щодо виконання у 2011 році загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року" в м. Ромни» поінформувала начальник служби у справах дітей Лілія Миколаївна Власенко. Нею зазначено, що вказаним розпорядженням передбачено виконання низки заходів, які спрямовані на задоволення потреб дітей.У зв’язку з тим, що виконання зазначених вище заходів передбачено міською програмою з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2012-2016 роки, запропоновано розпорядження міського голови зняти з контролю, а в подальшому звітувати про хід виконання Програми.

Про виконання делегованих повноважень щодо вирішення відповідно до Закону питань про проведення зборів, мітингів і демонстрацій, спортивних, видовищних та інших масових заходів поінформувала начальник відділу з питань внутрішньої політики Олена Олександрівна Кревсун.

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, повідомили про актуальні питання роботи.

 

 

 

За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa