Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 25 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Погоджено проекти програми економічного і соціального розвитку та бюджету міста на 2013 рік.
24.12.2012
Виконавчий комітет міської ради на своєму засіданні 24.12.2012 погодив проекти Програми економічного і соціального розвитку міста Ромни на 2013 рік та основних напрямків розвитку на 2014-2015 роки і Бюджету міста Ромни на 2013 рік, які буде подано міській раді на затвердження.

Видаткову частину бюджету міста сформовано з урахуванням бюджетних запитів головних розпорядників коштів і реальних можливостей виконання доходної частини.

Загальний обсяг видатків бюджету міста на 2013 рік становить 154596,1 тис. грн., у т. ч.: видатки загального фонду – 140786,3 тис. грн., спеціального фонду – 13809,8 тис. грн.

Використання коштів бюджету розвитку визначено пріоритетами програми соціально-економічного розвитку міста на 2013 рік.

Начальник фінансового управління Ярошенко Т.М. зазначила: «Виконання бюджету буде дуже напруженим. На стадії формування немає можливості забезпечити повну потребу в коштах, тому у процесі його виконання необхідно докласти максимум зусиль для забезпечення доходів і раціонального спрямування фінансових ресурсів, а головне – їх економного і цільового використання».

На попередньому засіданні, що відбулося 19.12.2012, виконкомом затверджено Схему санітарної очистки м. Ромни, розробником якої є Творчо-виробнича майстерня архітектурного планування «БББ» із м. Суми; прийнято низку інших рішень.

Усі прийняті виконавчим комітетом рішення і їх перелік опубліковано на сторінці «Нормативно-правові акти» офіційного веб-сайту міської ради.

За повідомленням загального відділу
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa