Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 18 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
ЮРІЙ ЧМИРЬ: «ПРОГРАМА ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОБЛАСТІ НА 2013-2014 РОКИ ГРУНТУЄТЬСЯ НА РЕАЛЬНИХ ПОКАЗНИКАХ»
27.12.2012
На цьому наголосив керівник області, коментуючи головний економічний документ регіону

«Основна робота у наступному році буде спрямована на реалізацію інвестиційних проектів з розбудови інфраструктури, оновлення та створення нових виробничих потужностей», – підкреслив Юрій Чмирь.

Це, за його словами, стимулюватиме зростання виробництва в усіх галузях економіки регіону, створення нових робочих місць та підвищення доходів громадян. Стратегічними завданням Програми є зростання добробуту і підвищення якості життя людей за рахунок забезпечення позитивних зрушень в економіці, підвищення її конкурентоспроможності шляхом модернізації та технічного переозброєння виробництва на основі інвестиційно-інноваційної складової.

«Показники соціально-економічного розвитку регіону за підсумками 2012 року дають підстави розраховувати на реалістичність запланованих соціальних здобутків, запорукою чого має стати спільна, злагоджена робота органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, бізнесу та громадськості регіону», – зауважив Юрій Чмирь.

Джерело: Сумська обласна державна адміністрація
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa