Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 18 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
При міському голові Миколі Калашнику відбулася перша апаратна нарада у новому році
10.01.2013

Про стан виконання розпорядження міського голови від 24.04.2003 № 188 «Про проведення огляду-конкурсу з охорони праці по м. Ромни» поінформував начальник управління праці та соціального захисту населення Ярослав Миколайович Панченко.

Основним завданням даного конкурсу є привернення уваги керівників підприємств до питання охорони та безпеки праці на виробництві, яке віднесено керівництвом нашої держави до категорії особливо суспільно значимих. В огляді-конкурсі з охорони праці за підсумками 2011 року взяли участь 25 підприємств міста. Всі вони  надали на розгляд комітету таблиці показників діяльності учасника огляд-конкурсу з охорони праці. Показники перевірено та проаналізовано. Переможцями огляду-конкурсу з охорони праці за підсумками 2011 року визнано:

1 місце – ТОВ «Роменський завод продовольчих товарів» (генеральний директор – Саєнко Олександр Іванович, начальник відділу охорони праці – Півень Валентина Миколаївна).

2 місце – ТОВ «Техно-Маш-Сервіс» (директор – Кібець Микола Михайлович., інженер з охорони праці – Кобиш Володимир Петрович).

3 місце
– Роменська дистанція колії Південної залізниці (начальник – Курасов Іван Миколайович, інженер з охорони праці – Пилипенко Олександр Михайлович).


Про стан виконання розпорядження міського голови від 10.11.2011 № 205 «Про затвердження заходів щодо розвитку поштового зв'язку в місті Ромни на 2011-2015 роки» поінформували начальник управління економічного розвитку Юлія Олександрівна Янчук  та начальник головного управління міського господарства Михайло Григорович Кочерга. На території міста розташовано 5 відділень поштового зв’язку,  які розміщені на умовах договорів оренди з Цехом обслуговування споживачів № 8 м. Ромни Сумської УДППЗ «Укрпошта» у нежитлових приміщеннях комунальної власності міста. Проведена інвентаризація поштових шаф (скриньок), які установлені біля під’їздів житлових будинків, прибудинкових територіях та вулицях міста. Їх налічується 7085 шт., з них пофарбовано і відремонтовано 1259 шт. Надані пропозиції УДППЗ «Укрпошта» щодо покращення стану та зовнішнього вигляду поштових шаф.

Про моніторинг виконання документів структурними підрозділами виконкому міської ради у грудні 2012 року поінформувала начальник загального відділу Наталія Миколаївна Березовецька. Звернула увагу на те, що і в подальшому моніторинги будуть здійснюватись загальним відділом, але оприлюднюватись будуть лише по мірі необхідності.

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті повідомили про актуальні питання роботи.

 

За повідомленням загального відділу

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa