Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 26 лютого



Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Шановні жителі Сумщини!
10.01.2013

Календар історії відлічує 74-у річницю нашої області. Створена наприкінці 30-х років, вона пройшла нелегкий шлях – вистояла у Великій Вітчизняній війні, пережила відбудову, відродила свій виробничий потенціал, збагатила культурні надбання, перетворилася на перспективний регіон суверенної європейської держави.

Зі здобуттям суверенітету України наша область разом з усією державою визначила основні пріоритети свого розвитку, головними серед яких є інтереси людини.

Сьогодні Сумщина – потужний промисловий регіон, привабливий для інвесторів, територія, де збирають багаті врожаї, модернізують медицину, запроваджують європейські стандарти в освіті, відроджують село як основу української економіки та духовності. Втілюючи Програму Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей», ми створюємо комфортні умови життя в регіоні, виводимо його на передові позиції в державі.

Успіхи Сумщини – результат спільних зусиль наших земляків, які своєю повсякденною працею возвеличують рідний край, вписують нову сторінку в історію регіону. Єднаючись довкола спільної мети, ми проживаємо кожний рік як важливий етап розбудови нової Сумщини.

Бажаю жителям регіону здоров’я, добробуту та впевненості в завтрашньому дні, а новій Сумщині – процвітання!

Голова Сумської
обласної державної адміністрації                                                              Юрій Чмирь


  Джерело: Сумська обласна державна адміністрація






 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa