Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 29 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
У залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові
15.01.2013

Про стан виконання розпорядження міського голови від 30.09.2008 № 235 «Про скорочення споживання природного газу за рахунок використання місцевих видів палива на підприємствах комунальної енергетики, установах бюджетної сфери та населення у 2009-2015 роках» поінформував начальник головного управління міського господарства Кочерга Михайло Григорович. Зазначив, що по місту розроблена і затверджена Програма заходів на 2009-2015 роки щодо забезпечення скорочення споживання природного газу підприємствами комунальної теплоенергетики, установами бюджетної сфери та населенням м. Ромни.
 

У 2012 році населення міста використало 23580 тис.м3 газу, що на 1428,0 тис.м3 менше в порівнянні з 2011 роком. Економія газу населенням досягнута за рахунок заміни опалювальних приладів з низьким ККД, які використовуються мешканцями приватного сектору міста для опалення житлових будинків, на сучасні енергозберігаючі з більш високим ККД , впровадження приладів обліку спожитого газу, застосування для опалення житлових будинків альтернативних видів палива (брикети, пілети, дрова, торф) за допомогою котлів з комбінованими топками ( газ - тверде паливо ), проведення комплексу заходів по утепленню житлових будинків, які знаходяться у приватному секторі (заміна вікон, теплоізоляція стін і стель та інше).
 
Крім того, в котельнях міста планується монтаж додаткових котлів, які працюватимуть на альтернативному паливі. Газові котли лишаються в котельнях, як резервні.
 
Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті повідомили про актуальні питання роботи та плани на наступний тиждень.
 
Міський голова підвів підсумки наради та надав ряд доручень заступникам міського голови та керівникам щодо подальшої роботи.
 
За повідомленням загального відділу
 
 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa