Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 18 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
23.01.2013 відбулося засідання виконавчого комітету міської ради
24.01.2013

На засіданні виконавчого комітету міської ради про виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету міста за підсумками 2012 року доповіли заступник міського голови Яковенко Олександр Федорович і начальник фінансового управління Ярошенко Тетяна Миколаївна.

Як зазначено в доповіді, у 2012 році до бюджету міста надійшло 171,1 млн. грн. (98,6% до затверджених річних обсягів), що на 27 % більше показників 2011 року (134,7 млн. грн.).

Відзначено позитивну роботу таких промислових підприємств: по нарощуванню обсягів виробництва промислової продукції – ТОВ «Роменський завод продтоварів», ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина», ТОВ «Техно-Маш-Сервіс», ПАТ «Роменська гардинно-тюлева фабрика»; по залученню інвестицій в основний капітал – ПАТ «Роменська гардинно-тюлева фабрика», ТОВ «Роменський завод продтоварів», ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина», ТОВ «Таланпром»; по сплаті податків до бюджету міста – ТОВ «Роменський завод продтоварів», ТОВ «Таланпром», ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина».

Інформуючи про стан виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 19.09.2012 № 180 «Про покращення стану наповнення бюджету Пенсійного фонду України суб’єктами господарювання міста Ромни», начальник управління Пенсійного фонду України в м. Ромнах та Роменському районі Біленко Алла Григорівна зазначила, що не зважаючи на проведену управлінням роботу і належну співпрацю з органами державної виконавчої служби, залишаються непогашеними значні суми боргу фізичних осіб-підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування.

Виконком заслухав інформацію про стан виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 16.11.2011 № 264 «Про інвентаризацію об’єктів зовнішньої реклами в місті». Начальник головного управління міського господарства Кочерга Михайло Григорович повідомив, що після завершення на початку грудня минулого року інвентаризації об’єктів зовнішньої реклами було здійснено перевірку виконання замовниками укладених договорів на тимчасове користування місцем розташування рекламних конструкцій, за результатами якої складено 15 претензій з вимогою привести в належний стан рекламні установки; унаслідок такої роботи порушення було усунуто в установлені терміни.

На засіданні затверджено Порядок здійснення контролю за виконанням перевізниками умов договорів про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Ромни.

Про заходи щодо проведення чергового весняного призову громадян 1995 року народження та старшого віку, які втратили право на відстрочку від призову і відправку їх до лав Збройних Сил України, доповів голова міської призовної комісії, заступник міського голови Дудко Володимир Григорович.

Виконком прийняв рішення щодо основних напрямків підготовки і завдань цивільного захисту м. Ромни на 2013 рік.

Усі прийняті виконавчим комітетом рішення і їх перелік опубліковано на сторінці «Нормативно-правові акти» офіційного веб-сайту міської ради.

За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa