Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 26 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
У залі засідань виконкому відбулася чергова апаратна нарада при міському голові Миколі Калашнику
31.01.2013

Про стан виконання розпорядження міського голови від 27.01.212 № 19 «Про заходи щодо реалізації Стратегії демографічного розвитку на період до 2015 року» поінформував заступник міського голови Володимир Дудко. Наголосив на тому, що на демографічний розвиток впливають різні фактори: це і соціальний стан, і стан здоров’я людини та ін. Всі ці чинники охоплені в заходах щодо реалізації Стратегії демографічного розвитку, відповідно до яких і ведеться робота.

Про виконання делегованих повноважень щодо надання дозволу на розміщення реклами» поінформував начальник відділу містобудування та архітектури Юрій Литвиненко. Зазначив, що розгляд, затвердження, відмова про надання дозволу, ведення бази даних, моніторинг стану конструкцій, незаконної реклами здійснює КП «Архітектурно-планувальне бюро». Протягом 2012 року підготовлено 10 проектів рішень виконавчого комітету, згідно яких оформлено 125 дозволів на розміщення рекламних конструкцій та видано 72 приписи щодо незаконного розміщення зовнішньої реклами.
Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті повідомили про актуальні питання роботи та плани на наступний тиждень.
Міський голова Микола Калашник підвів підсумки наради, надав ряд доручень, наголосив на відповідальному ставленні до виконання своїх посадових обов’язків.
 
За повідомленням загального відділу

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa