Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 26 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
До відома суб’єктів господарювання!
08.02.2013

ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» спільно з міжнародними фінансовими організаціями запроваджує реалізацію в Україні проектів з фінансування заходів, спрямованих на підтримку енергоефективності та створення відновлюваних джерел енергії. Зазначені програми передбачають надання фінансування як приватним суб’єктам господарювання, так і муніципальним підприємствам (у разі їх відповідності вимогам банку до позичальників).

Зокрема, банк готовий надавати середньо- і довгострокове фінансування підприємствам, що впроваджують у себе заходи, спрямовані на зменшення споживання енергоносіїв (заміна та модернізація обладнання, реконструкція тепло- та енергопередаючих мереж, здійснення інфраструктурних проектів тощо), а також на реалізацію проектів створення відновлюваних джерел енергії (електростанцій, що використовують енергію вітру, сонця, води, біомаси). Умови програм передбачають забезпечення внутрішньої норми рентабельності проекту за рахунок реалізації заходів з енергозбереження на рівні більше 10%.

Більш детальну інформацію про умови кредитування можна одержати в Сумській філії ПАТ «Укрексімбанк» (0542) 67-13-11, 67-13-12, 67-13-10.

За інформацією управління економічного розвитку Роменської міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa