Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 29 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Виплата заробітної плати – на контролі!
15.02.2013

Недотримання строків виплати працівникам заробітної плати є грубим порушенням законодавства України про працю. За порушення строків виплати заробітної плати чинним законодавством передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. На жаль, на практиці стосовно деяких підприємств це не діє і не призводить до зменшення заборгованості.

Так, станом на 1 лютого 2013 року загальна заборгованість з виплати заробітної плати по місту склала 781,6 тис.грн., в т.ч. у Роменській НГРЕ – 427,9 тис.грн., на КП «Житло-Експлуатація» - 76,0 тис.грн., ВАТ «Роменський завод АТС» - 125,7 тис. грн., ВАТ «Роменське АТП-15948» – 152,0 тис .грн.
 
Органами місцевого самоврядування питання виплати заробітної плати тримається на особливому контролі. Для забезпечення погашення заборгованості із виплати заробітної плати до керівників-правопорушників застосовуються всі заходи впливу. 
 
Активно діє тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю контролюючих та правоохоронних органів. На засіданні комісії 29.01.2013 проведено аналіз причин виникнення проблем з погашенням заборгованості із заробітної плати на зазначених підприємствах, підготовлені пропозиції щодо визначення шляхів вирішення даного питання.
 
За інформацією управління праці та соціального захисту населення
 
                  

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa