Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 18 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
До відома фізичних та юридичних осіб!
06.03.2013

Комунальне підприємство «Роменське міськрайонне бюро технічної інвентаризації» відповідно до Кваліфікаційного сертифікату відповідального виконавця окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єкта архітектури серії АЕ № 001095 від 14.01.2013, виданого Атестаційною архітектурно-будівельною комісією Мінрегіонбуду України на замовлення юридичних та фізичних осіб виконує роботи по технічній інвентаризації та виготовленню технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна:

 - визначення їх фактичної площі та об’єму (щодо проектних об’єктів);
 
 - обстеження та оцінка технічного стану наявних об’єктів;
 
 - установлення вартості об’єктів.
 
Відповідно до Кваліфікаційного свідоцтва оцінювача серії МФ № 8678, виданого Фондом державного майна України 09.02.2013, проводить оцінку нерухомих речей (нерухомого майна).
 
Обов’язкова технічна інвентаризація проводиться:
 
- перед прийняттям в експлуатацію завершених будівництвом об’єктів, у тому числі після проведення реконструкції та капітального ремонту;
 
- перед проведенням державної реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва;
 
- перед проведенням державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна, що утворився в результаті поділу, об’єднання об’єкта нерухомого майна або виділення частки з об’єкта нерухомого майна.

 
Управління економічного розвитку міської ради
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa