Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 29 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Соціальні ініціативи в дії
07.03.2013

«Охорона здоров'я сьогодні є ключовою, стратегічною галуззю, яка і надалі залишатиметься в центрі уваги державної політики, в центрі уваги Президента України Віктора Януковича. Про це, зокрема, свідчить ряд рішень, доручень та Указів Глави держави. Виконуючи пріоритети Програми соціального та економічного розвитку міста в медичній галузі, придбано реанімобіль, ключі від якого я сьогодні вручаю колективу медиків», - зазначив міський голова Микола Калашник на зустрічі з медпрацівниками Роменської центральної районної лікарні.

Керівник міста зауважив, що розпочато декілька проектів, метою яких є наближення медичної допомоги до пацієнта, підвищення її якості, надання своєчасної, а головне – справедливої медичної допомоги всім, хто її потребує. Останні ініціативи Президента України щодо нової соціальної політики ще більш актуалізували питання охорони здоров'я та продовження реформ в медичній сфері. Реформи в медичній галузі необхідні не тільки для того, щоб змінити систему надання медичної допомоги, а й для того, щоб медичні послуги стали якісними, доступними, а головне – справедливими.
На  думку міського голови, головною дієвою особою реформ та основним її провідником має стати лікар. Найважливіше завдання – створити медику такі умови професійної діяльності, фахової освіти, заробітної плати, життя і побуту, за яких головним змістом його життя буде благо та інтереси пацієнта.
 


За інформацією відділу з питань внутрішньої політики

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa