Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 18 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Розроблено проект Програми зайнятості
20.03.2013

Заступник міського голови Олександр Яковенко провів засідання робочої групи з розроблення проекту Програми зайнятості населення м. Ромни на період до 2017 року.

 
Як  зазначено на засіданні, розроблення Програми обумовлене  вступом в дію нової редакції Закону України «Про зайнятість населення», прийняттям Програми сприяння зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць на період до 2017 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2012 р. № 1008.
 
У розробці Програми взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради, управління економічного розвитку міської ради, Роменського міськрайонного центру зайнятості населення, відділу освіти Виконавчого комітету міської ради, управління статистики у Роменському районі.
 
Олександр Яковенко наголосив, що питання зайнятості населення – одне із пріоритетних для міста, і відповідним програмним документом визначаються заходи і шляхи розв’язання проблем у сфері зайнятості мешканців міста, забезпечення консолідації зусиль усіх сторін соціального діалогу, діяльність яких спрямовується на підвищення рівня економічної активності населення, сприяння його продуктивній зайнятості та посилення соціального захисту.
 
           
За інформацією управління праці та соціального захисту населення

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa