Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 26 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Виплата заробітної плати – на контролі!
20.03.2013

На постійному контролі міської влади залишається питання своєчасності виплати заробітної плати мешканцям Ромен.

Так, станом на 01.03.2013 заборгованість з виплати заробітної плати по місту, у порівнянні з 01.02.2013 року, зменшилася на 416,9 тис. грн. і становить 364,7 тис.грн. Протягом лютого 2013 року погашено заборгованість з виплати зарплати у Роменській НГРЕ.
 
Водночас, невирішеним залишається питання забезпечення своєчасності виплати заробітної плати на КП «Житло-Експлуатація» (66,7 тис.грн.) та підприємствах-банкрутах ВАТ «Роменський завод АТС» (135,4 тис.грн.) та ВАТ «Роменське АТП-15948» (162,6 тис. грн.).
 
Системна робота щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати в місті проводиться постійно. Упродовж поточного року питання ліквідації боргів розглядалися на нарадах при міському голові, засіданні виконавчого комітету. Керівники підприємств-боржників щомісячно заслуховуються на засіданнях тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. З’ясовуються причини виникнення боргу по кожному підприємству, визначається, чи дотримуються керівники чинного законодавства.
 
 Дієвою формою роботи стало проведення засідань комісії на базі Роменської міжрайонної прокуратури. Всього у поточному році відбулося 2 засідання тимчасової комісії, на них заслухано 16 звітів керівників підприємств-боржників з виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України, прийнято 21 рішення.
 
 
За інформацією управління праці та соціального захисту населення
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa