Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 26 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Умови формування Президентського кадрового резерву
26.03.2013

 

Відповідно до Указу Президента України «Про Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації" від 05.04.2012, з метою створення механізму добору до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" найбільш обдарованих громадян України, залучення їх до впровадження реформ у сферах державного управління започатковано Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації", а також затверджені Положення про Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації" та Положення про Комісію з питань Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації".
 
До участі в конкурсі з метою формування Президентського кадрового резерву допускаються громадяни України, які на день подання документів не досягли сорока років, відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також:
 
- вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу;
 
 - мають повну вищу освіту відповідно до пріоритетних сфер державного управління;
 
- мають стаж роботи не менше десяти років (у тому числі не менше п'яти років стажу державної служби та/або служби в органах місцевого самоврядування, із них не менш як три роки на керівних посадах, чи не менше п'яти років стажу на керівних посадах у відповідних сферах соціально-економічного розвитку).
 
Не може бути зарахована до Президентського кадрового резерву чи перебувати в ньому особа, яка:
 
- не відповідає вищезазначеним вимогам;
 
 - визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною;
 
- позбавлена в установленому порядку права займати відповідні посади на визначений строк;
 
 - має судимість за вчинення умисного злочину, якщо ця судимість не погашена і не знята в установленому законом порядку;
 
 - звільнена з посади у зв'язку з притягненням до відповідальності за корупційне правопорушення та якій рішенням суду заборонено займатися діяльністю, пов'язаною з виконанням функцій держави, місцевого самоврядування або такою, що прирівнюється до цієї діяльності.
 
Для участі у конкурсі особа, яка відповідає установленим вимогам, особисто подає до територіального органу Нацдержслужби України за місцем проживання такі документи:
 
1) заяви про:
 участь у конкурсі із зазначенням пріоритетної сфери державного управління;
 згоду на проведення перевірки поданих нею відомостей;
 згоду на зберігання, використання та оприлюднення персональної інформації, яку у разі зарахування особи до Президентського кадрового резерву буде внесено до відповідної бази даних;
 
2) копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України, засвідчені в установленому порядку;
 
3) дві фотокартки розміром 4x6 см;
 
 4) копії документів про повну вищу освіту, засвідчені в установленому порядку;
 
5) копію трудової книжки, засвідчену в установленому порядку;
 
6) медичну довідку про стан здоров'я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров'я України;
 
7) заповнену анкету за формою, затвердженою Комісією;
 
8) повідомлення про відсутність обставин, що унеможливлюють її зарахування до Президентського кадрового резерву і перебування в ньому, за формою, затвердженою Комісією;
 
9) тези публічного виступу з презентації власного досвіду реалізації проекту чи ідеї проекту у відповідній пріоритетній сфері державного управління, викладені державною мовою та однією з мов Європейського Союзу;
 
10) рекомендаційні листи фахівців у відповідних сферах державного управління (за наявності).
 
Особа може надавати також додаткову інформацію про освіту (зокрема, засвідчені в установленому порядку копії документів про вчені звання, наукові ступені, підвищення кваліфікації), досвід роботи і ділову репутацію, громадську діяльність тощо.
 
Прийом документів здійснюється відповідними територіальними органами Нацдержслужби України з 25 березня до 1 травня.
 
Подання документів у неповному обсязі або невідповідність їх вимогам є підставою для відмови в прийнятті документів.
             
Особи, документи яких прийнято, вважаються допущеними до конкурсу.
 
Списки осіб, допущених до конкурсу, оприлюднюються територіальними органами Нацдержслужби України на їх веб-сайтах та офіційному веб-сайті Нацдержслужби України до 15 травня.
             
Оцінювання учасників конкурсу проводиться з 1 по 30 червня інтерв'ю-центрами, функції яких здійснюють:
 
 в областях, де утворені регіональні інститути державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, - структурні підрозділи цих інститутів, якими здійснюється перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій;
 
в інших областях, Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі - центри перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.
 
Порядок оцінювання учасників конкурсу визначається Нацдержслужбою України за погодженням із Національною академією державного управління при Президентові України.
 
Методичне забезпечення діяльності інтерв'ю-центрів здійснюється Національною академією державного управління при Президентові України.
             
Результати оцінювання учасників конкурсу у вигляді рейтингових списків відповідно до суми отриманих балів передаються інтерв'ю-центрами відповідним територіальним органам Нацдержслужби України до 1 липня.
           
Територіальні органи Нацдержслужби України складають за рейтинговим принципом списки осіб, які отримали найкращі результати і можуть бути рекомендовані для зарахування до Президентського кадрового резерву у межах квот за кожною пріоритетною сферою державного управління. Такі списки оприлюднюються на веб-сайтах територіальних органів Нацдержслужби України та офіційному веб-сайті Нацдержслужби України до 5 липня.
 
Пакети документів осіб, які можуть бути рекомендовані для зарахування до Президентського кадрового резерву, у тому числі матеріали їх оцінювання, територіальні органи Нацдержслужби України передають Нацдержслужбі України до 8 липня.
           
Нацдержслужба України попередньо опрацьовує документи осіб, які можуть бути рекомендовані для зарахування до Президентського кадрового резерву, у тому числі організовує перевірку відомостей, що містяться у поданих документах. Така перевірка здійснюється у порядку, визначеному для проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.
 
 У разі встановлення за результатами перевірки факту подання особою, яка може бути рекомендована для зарахування до Президентського кадрового резерву, неправдивих відомостей, виявлення обставин, що унеможливлюють зарахування особи до Президентського кадрового резерву, такі особи до дальшої участі в конкурсі не допускаються, про що їм повідомляється Нацдержслужбою України.
 
За результатами попереднього опрацювання документів Нацдержслужба України формує зведений список осіб, рекомендованих для зарахування до Президентського кадрового резерву, за кожною пріоритетною сферою державного управління у кількості, що вдвічі перевищує відповідну квоту, оприлюднює зведені списки за всіма пріоритетними сферами державного управління на офіційному веб-сайті Нацдержслужби України і передає їх на розгляд Комісії до 1 вересня.
 
 Нацдержслужба України забезпечує запрошення осіб, рекомендованих для зарахування до Президентського кадрового резерву, на засідання Комісії.
 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa