Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 26 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Влада – громада: діяльність консультативно – дорадчих органів
27.03.2013

Відбулося засідання комісії виконкому міської ради зі сприяння додержання законодавства про свободу совісті та релігійні організації в місті.

Під час зустрічі представлено оновлений склад консультативно – дорадчого органу, 21 особа, опрацьовано Положення про діяльність Комісії.

Начальник відділу з питань внутрішньої політики Олена Кревсун проінформувала присутніх про роботу комісії виконкому міської ради зі сприяння додержання законодавства про свободу совісті та релігійні організації у 2012 році, пріоритети в діяльності у 2013 році, зазначивши, що заслуговує на увагу діяльність настоятелів православних церков у відродженні культових споруд, які збереглися, і на даний час передані у власність релігійних громад.

Відмічена діяльність керівників релігійних громад усіх конфесій у попередженні негативних проявів у молодіжному середовищі, популяризації сімейних відносин, піднесенні ролі сім’ї в сучасному суспільстві. Відповідна превентивна робота здійснюється шляхом організації діяльності недільних шкіл, проведення вуличних акцій, тематичних зустрічей.

Учасниками засіданні надані пропозиції щодо взаємодії органу місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій у вирішенні проблемних питань в місті.

Директором міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентиною Жогло представлено досвід співпраці з інститутами громадянського суспільства – релігійними громадами міста – у реалізації заходів соціального спрямування.

За інформацією відділу з питань внутрішньої політики

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa