Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 26 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Кращий колективний договір
15.04.2013

На засіданні організаційного комітету міського конкурсу «Кращий колективний договір» підбито підсумки щодо визначення кращого колективного договору у 2012 році.

 

Мета проведення конкурсу - сприяння підвищенню гарантій соціально-трудових прав працівників через колективні договори, розповсюдження позитивного досвіду підприємств, установ та організацій, що забезпечують через колективні договори надання додаткових пільг та гарантій, які не передбачені  чинним законодавством.
 
 Необхідність в укладанні та застосуванні локального нормативного акта – колективного договору - чітко закріплена законодавством. Це є важливим актом соціального партнерства, чинником для забезпечення об’єктивності і рівноправності сторін трудових відносин, захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників.
  
На участь у конкурсі було представлено 25 колективних договорів. Основними критеріями визначення переможців конкурсу є: відповідність положень колективного договору чинному законодавству України, положенням Генеральної, галузевих та регіональної угод; відсутність заборгованості з оплати праці; забезпечення продуктивної зайнятості та збереження робочих місць; наявність розділу соціального захисту працівників; проведення культурно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів; оздоровлення працівників та їх дітей.
  
Відповідно до розпорядження міського голови від 31.03.2011 № 61 «Про проведення міського конкурсу «Кращий колективний договір» переможці конкурсу визначалися за двома групами (підприємства та бюджетні установи та організації) та семи категоріями – в залежності від кількості працюючих на підприємстві.
 Дипломами «Переможець міського конкурсу «Кращий колективний договір» передбачено відзначити  14 учасників.
 
 
За інформацією управління праці та
соціального захисту населення виконкому
Роменської міської ради
 
 
 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa