Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 7 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Бібліотека та інформаційні ресурси в сучасному світі
24.05.2013

Кардинальні зміни, що відбулися в усіх сферах життя суспільства, зокрема, нові орієнтації у змісті освіти та вихованні підростаючого покоління, вимагають перегляду й оновлення багатьох аспектів діяльності бібліотек, пристосування до нових вимог, що вимагає від працівників бібліотечної системи постійного підвищення знань та навичок в сучасному інформаційному просторі.

           
З цією метою у центральній міській бібліотеці для дорослих ім. Б. Антоненка-Давидовича для бібліотекарів шкіл міста 22 травня 2013 року проведено семінарське заняття на тему „Школи шкільного бібліотекаря: Бібліотека – центр інформаційної підтримки освітнього процесу та змістовного дозвілля”, основна думка якого – орієнтація на співробітництво між школами і бібліотеками. Учасники заняття охоче ділились досвідом співпраці публічних та шкільних бібліотек, методикою організації заходів, спрямованих на формування інтересу до читання дітей та підлітків.
           
 Працівниками центральної міської бібліотеки для дорослих надані консультації:
-  «Сучасний бібліотечний потенціал і його можливості щодо задоволення освітніх потреб юнацтва»
- «Мультимедійна презентація – один із зручних і ефективних способів представлення інформації за допомогою комп’ютерних програм».
- «Бібліотеки та освітні заклади: партнерство в учбовому процесі».
 
Провідним бібліографом ЦМБ для дорослих зроблено бібліографічний огляд літератури «Нові надходження до бібліотеки».
           
Всі учасники заходу висловили одностайну думку, що тільки копітка повсякденна робота бібліотекаря допомагає виконати місію бібліотеки - посередника між молодим користувачем і освітнім процесом за допомогою як традиційних так і сучасних інформаційних ресурсів.
 
 
За матеріалами відділу культури
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa