Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 7 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Навчання та стажування в Німеччині
27.05.2013

 

4 - 6 червня 2013 року Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ проводитиме добір на II півріччя 2013 року та відбір на 2014 рік представників великого, середнього та малого підприємництва, державних, комунальних установ та організацій для стажування у Республіці Німеччина.

Конкурсний відбір буде проводитись німецькою стороною на базі Харківського Німецького Центру за адресою: м. Харків, вул. 23-го Серпня, 40. Контактний тел./факс:  (057) 345-22-95.
 
Проживання, харчування, проїзд по Німеччині, стипендія за рахунок приймаючої сторони; проїзд від України до Німеччини та від Німеччини до України – за рахунок підприємства, яке рекомендує претендента на стажування, або за кошти претендента.
 
Відбір на стажування проводиться по трьох мовах: англійська, німецька, російська – для топ-менеджерів (у виняткових випадках).
 
Термін перебування в Німеччині один місяць.
 
Вимоги до кандидатів на стажування у Німеччині:
·        наявність вищої освіти (не нижче рівня бакалавра);
·        досвід роботи у сфері економіки та підприємництва щонайменше 1 рік;
·        вік від 25 до 40 років (як виняток до 45 років – для топ-менеджерів).
 
Конкурсний відбір у групу стажерів.
Для участі у стажуванні кандидат має пройти співбесіду в Сумській регіональній робочій групі Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) та отримати її рекомендацію.
 
Для проходження співбесіди кандидати мають заздалегідь подати наступні документи:
·        2 заяви;
·        2 копії диплома про вищу освіту;
·        4 кольорових фото розміром 3,5х4,5 см;
·        2 копії паспорта (усі заповнені сторінки);
·        2 копії трудової книжки (усі заповнені сторінки);
·     За можливістю – матеріали (буклети, флайери, фотокартки, візитні картки, зразки продукції тощо) свого підприємства.
 
Заповнити та подати у 2 екземплярах спеціальні форми, що розміщені на сайті (http:www.inwent.org.ua/) за мовним форматом, який вибрав спеціаліст:
·   анкета кандидата (форма1);
·   інформація про підприємство (форма 2);
·   рекомендація керівника (форму 3);
·   при стажування зі знанням мови (англійської чи німецької) вищезазначені форми подаються мовою стажування. 
 
Для встановлення контактів із закордонними фірмами підготувати листи від керівників, у яких будуть підтверджені реальні повноваження стажорів.
 
Результати співбесіди МЦПК повідомляє кандидатам через три тижні.
 
Адреса Сумської регіональної робочої групи МЦПК, яка розміщується в управлінні розвитку споживчого ринку та підприємництва головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації:
 
площа Незалежності, 2, м. Суми, 40030 (7 поверх, вхід у під’їзд міськвиконкому, кімната137).
 
Телефони для довідок (0542) 62 08 43, 62 08 47.
 
Пропоновані основні формати на 2014 рік:
Формат
груп
 
Мова
Терміни
програми в
Німеччині
 
Цільова груп
Економічна кооперація
Російська
Один місяць
(в період з
квітня по
листопад)
Керівники вищого рівня (топ-менеджери) всіх секторів економіки, що представляють компанії, зацікавлені у співпраці та налагодження контактів з німецькими компаніями
Економічна кооперація
Англійська
Один місяць
(в період з
квітня по
листопад)
Керівники вищого рівня (топ-менеджери) всіх секторів економіки, що представляють компанії, зацікавлені у співпраці та налагодження контактів з німецькими компаніями
Тримісяч-
ний формат
Німецька
Три місяці
 (в період з
 квітня по
листопад)
Керівники вищого рівня (топ-менеджери) всіх секторів економіки, що представляють компанії, зацікавлені у співпраці та налагодження контактів з німецькими компаніями
Економічна кооперація аграрного
сектору
Російська
Січень 2014
Управлінці середнього і вищого рівня, що представляють компанії аграрного сектору, зацікавлені у співпраці та налагодженні контактів з німецькими компаніями в сферах тваринництва, птахівництва та рослинництва (технології, обладнання тощо)
 
У 2013 році у відборі додатково до основних стажувань з встановлення контактів – загальна кооперація – українським менеджерам/ підприємцям і підприємствам пропонуються стажування у складі міжнародних груп за такими галузевими напрямами:
 
1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості;
2. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в будівництві і санації будівель і споруд;
3. Економічна кооперація в сфері поновлюваних джерел енергії;
4. Економічна кооперація в секторі охорони здоров’я;
5. Економічна кооперація в гірничодобувній і сировинній промисловості;
6. Економічна кооперація в секторі природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів;
7. Економічна кооперація в аграрному секторі.
 
Після відбору претендента Сумською регіональною робочою групою МЦПК кандидат проходить відбір у місті Харків (орієнтовано 3-5 червня 2013 року) з членами німецько-української комісії, до складу якої входять представники GIZ(InWEnt), німецького навчального консорціуму, Секретаріату та регіональних відділень МЦПК.
 
Для зустрічі з німецько-українською комісією, яка проводить відбір учасників претендент надає:
·        рекомендацію регіональної робочої групи;
·        2 екземпляри заповнених форм за мовним фактором, який вибрав спеціаліст
(див. на сайті http://www.inwent.org.ua/ під лінком «Програма підготовки менеджерів» - «Інформація для кандидатів на стажування» - Форми на участь у стажуванні;
·    проектне завдання (див. на сайті http://www.inwent.org.ua/Методичні рекомендації з підготовки проектного завдання);
·        список німецьких фірм, з якими стажер хотів би встановити контакти під час стажування;
·   за можливістю – матеріали (буклети, флайери, фотокартки, візитні картки, зразки продукції тощо) для презентації свого підприємства перед німецькими компаніями див. на сайті Методичні рекомендації з проведення презентації підприємства).
 
Процедура проведення співбесіди з претендентами на стажування.
 
1.      Співбесіда триває в середньому приблизно 20 хвилин.
 
2.      У процесі співбесіди з’ясовуються:
·        Рівень знання іноземної мови (у кожному окремому випадку).
·        Спеціалізація та рівень підготовки у сфері менеджменту, маркетингу, фінансів, управління персоналом тощо.
·   Мета і конкретні завдання стажування, очікувані результати,спрямовані на підвищення ефективності діяльності підприємства, організації, де працює спеціаліст.
·   Підприємства, організації, на яких претендент має бажання пройти стажування.
 
3. Для прийняття рішення щодо відбору на стажування або відмови від стажування першочергове значення мають знання іноземної мови, рівень професійної підготовки, можливість двостороннього економічного співробітництва. Додаткові бали претендент отримує за знання інших іноземних мов, комунікабельність, вміння проявлять гнучкість у прийнятті рішень тощо.
 
4. Під час співбесіди претендент попереджається про те, що:
*  Освітні організації за кордоном мають намір врахувати його побажання відносно місця стажування, але не гарантують їх точного виконання.
* Якщо до від’їздуу країну стажування претендент змінить місце роботи та свої наміри щодо місця стажування, то він повинен заздалегідь повідомити про це Секретаріат МЦПУ, який надасть відповідну інформацію організаторам стажування. В іншому випадку він проходитиме стажування відповідно до висловлених раніше побажань.
Бажано:
* Підготувати презентацію своєї фірми в країні стажування (буклети, проспекти, слайди, фотографії, зразки продукції тощо).
 
Зацікавлених осіб просимо звернутися в управління економічного розвитку Роменської міської ради за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка,2, тел.. 2 15 83 (кабінет 13), відділ розвитку підприємництва та споживчого ринку.
 
Управління економічного розвитку Роменської міської ради
 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa