Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 7 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Консультації з громадськістю: обговорення Проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
23.07.2013

У залі засідань міської ради відбулося обговорення Проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Формою проведення консультацій з громадськістю обрано «круглий стіл».Його учасниками стали: секретар міської ради, заступники міського голови, керівний склад відділів, управлінь міської ради, її виконавчого комітету, представники колективів підприємств комунальної власності, представники органів самоорганізації населення, інститутів громадянського суспільства, місцевих ЗМІ.
 

Ознайомила присутніх з основними тезами Концепції, її складовими – метою, принципами, способами розв’язання проблемних питань, які існують, основними завданнями реформи начальник відділу з організаційно – кадрової та юридичної роботи – юрисконсульт Управління праці та соціального захисту населення Оксана Паляничка, представивши слайд – презентацію.
 
Заступник міського голови, керуючий справами виконкому Олена Проценко зазначила: «Наша зустріч – лише один із заходів, які заплановані в рамках обговорення Проекту Концепції. На сьогоднішній день цей документ широко обговорюється на теренах держави. Ми з вами і як посадовці, і як представники громади міста повинні чітко усвідомлювати мету реформування   місцевого самоврядування та територіальної організації влади, донести відповідну інформацію у колективи, до населення, подати пропозиції, які б враховували запити громади.

Проектом передбачається проведення поетапного реформування системи місцевого самоврядування, з врахуванням сучасного соціального та економічного потенціалу кожного регіону.
 
Сподіваюся, що отримана присутніми інформація буде обговорена в трудових колективах, в мікрорайонах міста. Тож чекаємо пропозицій від представників громади – голів квартальних комітетів, представників громадських організацій.
 
 Пропозиції можливо залишати в скриньці, на першому поверсі, біля чергового виконкому, а також надати до відділу організаційної та кадрової роботи, відділу з питань внутрішньої політики».
 
 
 
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики
 
 
 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa