Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 3 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Черговий прийом громадян міським головою Миколою Калашником
15.08.2013

 

Черговий прийом громадян міським головою Миколою Калашником видався багатолюдним. 10 жителів міста в основному хвилювали питання ремонту будинків та облаштування прибудинкових територій, ремонту доріг.
    
Міський голова у присутності заявників з’ясовував причини їх скарг у представників відповідних структурних підрозділів і комунальних підприємств, які надавали пояснення.  
   
Громадянку А. турбує необхідність ремонту дороги у 3 пров. Березової, а громадянина К. – на вул. Савченка.
    
Заявникам роз
’яснено, що в цьому році ремонт доріг було розпочато із затримкою через відсутність підрядника, який погодився б на їх виконання без авансового платежу. На капітальний ремонт доріг у бюджеті міста передбачено кошти в сумі 2,85 млн. грн.; на сьогодні виконано роботи на суму 1,7 млн. грн.   Роботи виконується поетапно відповідно до плану ремонту і надходження коштів.
    
Громадянка К.висловила незгоду із пропозицією комунального підприємства «Житло-Експлуатація» мешканцям будинку по вул. Київській, 82 взяти дольову участь у ремонті частини м’якої покрівлі будинку.
    
Заявницю просили взяти до уваги, що капітального ремонту потребує 70% м’яких покрівель в 171 багатоповерховому будинку; у бюджеті міста передбачено 310 тис. грн. при потребі 2,5 млн. грн. Стан покрівель обумовлено давнім терміном експлуатації житлового фонду, відсутністю протягом десятиліть капітальних ремонтів.
    
Назріла необхідність підвищення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, але міською радою призупинено відповідне рішення виконкому і не відновлено його дію на сесії міської ради 31.07.2013. У зв’язку з недостатністю коштів підприємствами по обслуговуванню житлового фонду мешканцям будинків надаються пропозиції щодо співфінансування робіт.
     
Громадянин В. порушив питання щодо встановлення зливних жолобів та облаштування відмостки будинку по б-ру Шевченка, 27.
  
Заявника поінформовано, що на ремонт відмосток багатоповерхових будинків у бюджеті міста передбачено 200 тис. грн. при потребі 1,65 млн. грн., на облаштування багатоповерхових будинків ливневою каналізацією 100 тис. при потребі 1,1 млн. грн.
    
Не зважаючи на те, що основним об’єктивним чинником, який негативно впливає на вирішення порушених проблем, є недостатнє фінансування,  у кожному конкретному випадку обговорено можливості вирішення питань, порушених у зверненнях громадян, і встановлено конкретні терміни виконання.
 
 
За повідомленням загального відділу
 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa