Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 7 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ініціативи Президента України в дії: близько 7 тисяч адміністративних послуг надано Центром обслуговування платників податків Роменської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Сумській області
24.09.2013

 Впровадження індивідуального підходу до кожного конкретного платника податків є одним  з ефективних методів виховання податкової культури населення. Формування довіри громадян до роботи контролюючих органів йде через забезпечення неупереджених та справедливих  дій  її  працівників,  що  створює сприятливі умови для ведення бізнесу.
     
Головна ідея запровадження діяльності Центру полягає у компактному та зручному зосередженні адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг для відвідувачів інспекції. І умови до фахівців інспекції залишаються незмінними: це - компетентність, глибоке володіння знаннями законодавчих норм, вміння коректно і толерантно спілкуватися з громадянами, безумовно дотримуватися етики поведінки державного службовця.
     
Саме за такими принципами працюють фахівці Центру обслуговування платників податків  Роменської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області. 
 
З серпня минулого року функціонує Центр обслуговування платників податків при Роменській ОДПІ, який запрацював третім у Сумській області. У роботі Центру задіяно 18 працівників, якими приймається уся кореспонденція, що надходить до інспекції, надаються консультації платникам податків, видаються довідки та дозвільні документи. Лише  за цей рік   надано близько 7 тисяч адміністративних послуг, 1290 консультацій, прийнято близько 47 тисяч податкових звітностей, зареєстровано та опрацьовано 10530 примірників   вхідної кореспонденції, „левова” частина з яких - інформаційні листи, довідки та дозвільні документи.
         
Крім того, розглянуто 13 письмових звернень громадян, на які надано кваліфіковані змістовні та своєчасні відповіді.
       
За словами Миколи Миколайовича Іващенка, начальника Роменської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області,  кількість відвідувачів Центру підтверджує необхідність створення  Центру  обслуговування платників податків на Роменщині. Сьогоднішня діяльність Міністерства доходів і зборів України набула нових рис, направляючи свої сили на встановлення партнерських відносин з платниками податків, бо саме завдяки тісному спілкуванню вбачається можливість знайти „ключі” для вирішення проблемних питань”.
 
 
За інформацією  Роменської  ОДПІ
 
 
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa