Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 7 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
УВАГА!
10.10.2013

 

Відповідно до наказу державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2010 №457 «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» з 1 січня 2012 року набрав чинності новий національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (далі КВЕД -2010). При цьому наказом міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.2013 № 113 «Про відновлення чинності національного класифікатора України ДК 009:2005 «Класифікація видів економічної діяльності» чинність національного класифікатора України ДК 009:2005 «Класифікація видів економічної діяльності» (КВЕД-2005) відновлено до 31.12.2013.

Згідно із частиною другою статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців містяться відомості щодо юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, зокрема, про види їх діяльності.

Однак за даними ЄДР, станом на 02.09.2013 лише близько 61% юридичних осіб та 58% фізичних-осіб-підприємців мають КВЕД-2010. Ураховуючи зазначене масове проведення відповідних змін в ЄДР у зв'язку з переходом на КВЕД-2010 може спричинити в кінці поточного року наявність великих черг в органах державної реєстрації.
 
Враховуючи викладене звертаємо увагу юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про необхідність зміни виду економічної діяльності до 31.12.2013 в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. За довідками звертатися до відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Роменського міськрайонного управління юстиції за адресою: м. Ромни б-р. Шевченка,65 або тел.. 2 10 84, 2 13 05.

 
За інформацією реєстраційної служби Роменського міськрайонного управління юстиції

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa