Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 3 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Запрошуємо на навчання
11.10.2013

Сумська регіональна робоча група Міжнародного центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва проводить набір для участі в конкурсних відборах представників підприємств, установ та організацій (крім державних службовців) для 10 місячного навчання (очно-заочної модульної форми) у вищих навчальних закладах з отриманням диплому спеціаліста за напрямами "Економіка і підприємництво" та "Менеджмент" за рахунок коштів державного бюджету (витрати на проїзд, проживання та харчування беруть на себе підприємства або учасники перепідготовки).
 
Навчання проводитиметься в Харківському національному економічному університеті, Дніпропетровському національному університеті, Донецькому національному університеті, Київському національному торгово-економічному університеті, Одеському державному університеті, Східноукраїнському національному університеті (м. Луганськ), Тернопільському національному економічному університеті.
 
Вимоги до кандидатів: особи віком до 40 років, які мають вищу неекономічну освіту та стаж роботи на управлінських посадах не менше 1 року. Претендентам необхідно надати до Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації відповідні документи: 2 копії диплома про вищу освіту; 2 кольорових фото розміром 3,5х4,5 см; 2 копії дипломів, сертифікатів щодо підвищення професійної кваліфікації спеціаліста (за наявності); 2 копії паспорту (всі заповнені сторінки); 2 копії трудової книжки (всі заповнені сторінки); заповнити в 2 екземплярах спеціальні форми в Департаменті: №1 (інформація про претендента), №2 (інформація про суб’єкт підприємницької діяльності, який направляє спеціаліста) та №3 (рекомендація суб’єкта підприємницької діяльності, який направляє спеціаліста).
 
Адреса Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації: площа Незалежності, 2, м. Суми, 40030 
 
Телефон для довідок (0542) 63 13 25.
 
Навчання за Програмою у вищих навчальних закладах планується розпочати 15 жовтня поточного року.
 
Управління економічного розвитку Роменської міської ради
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa