Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 7 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Інформація про результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності
29.10.2013

22 жовтня 2013 року об 14-00 у приміщення виконавчого комітету Роменської міської ради відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки майна та земель комунальної власності міста Ромни.

 
Об’єкти оцінки:
 
- нежитлове приміщення загальною площею 217,3 кв.м за адресою: м. Ромни, вул. Соборна, 13/72;
 
- нежитлове приміщення загальною площею 133,0 кв.м за адресою: м.Ромни, вул. Луценка, 1/70;
 
- нежитлове приміщення загальною площею 64,5 кв.м за адресою: м. Ромни, вул. Рози Люксембург, 5/17;
 
- нежитлова будівля загальною площею 55,4 кв.м за адресою: м. Ромни, б-р Шевченка, 31-А;
 
- земельна ділянка загальною площею 0,0878 га за адресою: м. Ромни, вул. Щучки,    4-Л, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 
Комісія по відбору суб’єктів оціночної діяльності вирішила:
 
1.        Залучити до проведення незалежних оцінок вартості нежитлового приміщення загальною площею 217,3 кв.м за адресою: м. Ромни, вул. Соборна, 13/72, нежитлового приміщення загальною площею 64,5 кв.м за адресою: м. Ромни, вул. Рози Люксембург, 5/17 та нежитлової будівлі загальною площею 55,4 кв.м за адресою: м. Ромни, б-р Шевченка, 31-А приватне підприємство «БЮРО АСПЕКТ» та укласти договори на проведення незалежних оцінок даних об’єктів комунальної власності.
 
2.        Залучити до проведення незалежної оцінки вартості нежитлового приміщення за адресою: м. Ромни, вул. Луценко, 1/70 приватне підприємство «РОМЕНЕКС – Л» та укласти договір на виконання робіт з незалежної оцінки данного нежитлового приміщення.
 
3.      Залучити до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,0878 га за адресою: м. Ромни, вул. Щучки, 4-Л ТОВ «Геопроект» та укласти договір на виконання робіт з експертної грошової оцінки даної земельної ділянки.
 
 
Начальник управління економічного розвитку                                     
Ю.О. Янчук
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa