Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Нарада - зустріч з питань змін до Податкового кодексу
16.01.2015

15 січня 2015 року  в залі засідань міської ради відбулася нарада-зустріч з представниками малого бізнесу міста по питанню змін в оподаткуванні відповідно до Закону України від 28.12.2014 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

Участь в даному зібранні взяли заступник міського голови Тетяна Головко, начальник управління економічного розвитку міської ради Юлія Янчук, начальник фінансового управління виконавчого комітету Тетяна Ярошенко, представники Роменської об’єднаної податкової інспекції: начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Лариса Кузьома та начальник інформаційно-комунікаційного підрозділу Валентина Юрченко.

Заступник міського голови Т.Головко довела до відома присутніх інформацію щодо основних показників дохідної частини міського бюджету на 2015 рік та показників по бюджетних галузях, а також змін в порядку формування бюджету на поточний рік.

Загальну інформацію про зміни до Податкового кодексу та напрямки податкової реформи надала В. Юрченко.

Більш детально і конкретно на основних змінах до Податкового кодексу, що стосуються фізичних осіб-підприємців, зупинилася Л.Кузьома.

Представники підприємництва отримали роз’яснення щодо нових правил функціонування  спрощеної системи оподаткування (поділ на 4 групи, обсяги реалізації та кількість найманих працівників по кожній групі, ставки єдиного податку і порядок їх сплати), вимог щодо оформлення найманих працівників та сплати єдиного соціального внеску, змін в застосуванні реєстраторів розрахункових операцій з 1 липня 2015 року.

Найбільшу зацікавленість у підприємців викликало питання запровадження акцизного збору з продажу підакцизних товарів в розмірі 5% вартості товару, насамперед порядку його застосування при продажу тютюнових виробів, на які встановлені максимальні ціни реалізації.. Представники податкової інспекції надали роз’яснення, які маються на даний час по цьому питанню.

Також присутнім була надана інформація про зміни в сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, порядок і умови реєстрації платників ПДВ, які працюють на спрощеній системі оподаткування,  а також про умови сплати транспортного податку і військового збору.

Наприкінці зустрічі представники виконавчого комітету та податкової інспекції надали відповіді на питання підприємців.
 

 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa